WWW: https://www.sowinska-podlasek.pl
Dodano: 2021-02-17
Telefon: 574 197 414
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Litewska 12
Kod pocztowy: 35-302

Źródła:
https://www.sowinska-podlasek.pl/lifting-twarzy/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Nici PDO Rzeszów - https://www.sowinska-podlasek.pl


Utrata jędrności skóry to dobry powód, by zdecydować się na lifting twarzy - usługi tego typu świadczy firma Sowińska Podlasek Sp. z o.o. Na liście wykonywanych zabiegów w Rzeszowie znajdują się nici PDO. To nowoczesna metoda, która pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Jest ona dedykowana wszystkim, którzy są niezadowoleni z wyglądu swoich policzków, żuchwy czy czoła. Z tego rozwiązania najczęściej korzystają kobiety, które widzą pierwsze oznaki starzenia się. Na ogół na konsultację zgłaszają się osoby po czterdziestce, choć wiek nie jest tutaj przeszkodą. Wskazania do liftingu są kwestią indywidualną. 

Pacjenci, którzy przychodzą do gabinetu i deklarują chęć skorzystania z zabiegu, kierowane są do specjalisty. W Rzeszowie pracują świetni lekarze, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu i są na bieżąco z osiągnięciami medycyny estetycznej. Opiekun przeprowadza krótki wywiad i mówi o ewentualnych przeciwskazaniach (można tutaj wymienić opryszczkę, zażywanie leków rozrzedzających krew czy karmienie dziecka piersią). Po wstępnej rozmowie specjalista kieruje na rutynowe badania, które mają na celu zapewnienie pacjentowi bezpieczeństwa.

Nici liftingujące są swoistą nowością w dziedzinie medycyny estetycznej. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać i, co ważne, jest on bezbolesny. Proces zaczyna się od znieczulenia obszarów ciała, które wymagają korekty, a następnie wprowadzeniu w te miejsca pod skórę specjalistycznych nici PDO (są to syntetyczne włókna wytworzone z polidioksanonu). W efekcie tkanki utrzymują się w odpowiednim kształcie przez dłuższy czas (efekty zabiegu widoczne są do dwudziestu czterech miesięcy). Do największych plusów tego rozwiązania można zaliczyć następujące fakty:

  • mała inwazyjność (mniejsza niż w przypadku działań chirurgicznych);
  • nad bezpieczeństwem czuwa lekarz specjalista;
  • w razie niezadowolenia pacjenta istnieje możliwość wprowadzenia poprawek;
  • cena jest niższa niż przy innych metodach, więc może sobie na nią pozwolić więcej osób.


w pobliżu

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów

Potęga Tlenu

Mielec