WWW: https://www.sowinska-podlasek.pl
Dodano: 2021-02-11
Telefon: 574 197 414
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Litewska 12
Kod pocztowy: 35-302

Źródła:
https://www.sowinska-podlasek.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Sowińska Podlasek Sp. z o.o. • Dermatologia estetyczna Rzeszów


Piękny wygląd skóry to dla wielu osób, zwłaszcza kobiet, podstawa wizerunku. Trudno się z tym nie zgodzić, gdyż jeśli skóra trapiona jest na przykład przez silny trądzik czy niedoskonałości bądź też występują na niej zmarszczki, nie da się czuć w pełni atrakcyjnie ani liczyć, że inne elementy wizerunku odciągną uwagę od takich defektów. Nie trzeba się tym jednak martwić, gdyż zawsze można skorzystać z możliwości, jakie daje dermatologia estetyczna w Rzeszowie, a konkretnie - gabinet Sowińska Podlasek. W miejscu tym można poddać się rozlicznym zabiegom mającym na celu leczenie i upiększanie skóry oraz niwelowanie wszelkich, trapiących ją defektów. W miejscu tym można walczyć między innymi z:

  • zmarszczkami i innymi oznakami starzenia skóry (spadek jędrności, zaburzony owal, zanik tkanki podskórnej),
  • rozstępami,
  • cellulitem i zwiotczałą skórą na ciele,
  • trądzikiem,
  • niedoskonałościami cery, jak wypryski, zaskórniki, nadmierne przetłuszczanie,
  • przebarwieniami,
  • bliznami,
  •  a także z wypadaniem włosów, które przecież także dotyczy skóry, jak i nadpotliwością.

Zabiegiem z nieco innej dziedziny jest leczenie bruksizmu, czyli zgrzytania zębami, co odbywa się z wykorzystaniem toksyny botulinowej - stosowanej w tym miejscu także do odmładzania oraz leczenia nadpotliwości.

Nowoczesne zabiegi pozwalają szybko uporać się z każdym problemem i zyskać zachwycający wygląd niezależnie od wyjściowego stanu skóry. Co przy tym ważne, większość zabiegów daje naturalny efekt, a przy tym wszystkie są mało inwazyjne. To oznacza, że do zabiegów nie trzeba się specjalnie przygotowywać, a potem - przechodzić rekonwalescencji. Nie wiążą się też z ryzykiem, nie powodują skutków ubocznych czy bólu odczuwanego przez długi czas (jak to ma miejsce w przypadku operacji plastycznych). Poza tym istnieje niewiele przeciwwskazań do wykonania każdego z zabiegów, dlatego praktycznie każdy może skorzystać z rozlicznych, wspaniałych możliwości, jakie daje ten gabinet. Z pewnością warto się na to zdecydować, gdyż poczucie własnej atrakcyjności jest niezwykle ważne dla komfortu życia.w pobliżu

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów

Potęga Tlenu

Mielec