WWW: https://budownictwomoniuszko.com
Dodano: 2021-02-21
Telefon: 668-408-767
Miejscowość: Suchy Las
Adres: Obornicka 117
Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
https://www.budownictwomoniuszko.com/zbrojenia-budowlane/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Montaż zbrojeń


Poszukując profesjonalnej firmy budowlanej oferującej komplet usług od fundamentów po dobrej jakości wykończenie, wystarczy zajrzeć na stronę budownictwomoniuszko.com. Jest to wszechstronna, rodzinna firma mająca swoją siedzibę w Tarnowie Podgórnym, która ma w swojej ofercie mnóstwo usług. Należą do nich między innymi:

  • budowa domów prywatnych i większych obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej,
  • produkcja i sprzedaż płyt fundamentowych,
  • sprzedaż stali zbrojeniowej,
  • produkcja i sprzedaż półfabrykatów zbrojonych,
  • wykonywanie zbrojeń według projektu,
  • montaż zbrojeń na budowie u klienta.

Jest też deweloperem, mającym w ofercie domy jednorodzinne w stanie surowym bądź deweloperskim.

Przedsiębiorstwo to prowadzi własną hurtownię stali zbrojeniowej pochodzącej z najlepszych hut. Stal konstrukcyjna dostępna jest tu w wielu gatunkach, kształtach i przekrojach. Nadaje się nie tylko do wiązania zbrojeń stropowych, wieńców i ław fundamentowych, ale też do nadproży drzwiowych i okiennych. W asortymencie jest również stal nieco słabszego gatunku. Zamawiane wyroby hutnicze w postaci prętów, jak i różnych figur giętych, których jest producentem, dostarcza do klientów własnym transportem. Ma też w ofercie klucze do skręcania drutu wiązałkowego. 

Pragnąc zaoszczędzić na czasie i mieć pewność, że zbrojenie wykonane zostało zgodnie ze sztuką, warto zamówić je w tej firmie. Zatrudnia ona wykwalifikowanych zbrojarzy, którzy od lat zajmują się tutaj gięciem figur i wiązaniem zbrojeń. Wykonują je zgodnie z dostarczonym przez klienta projektem. Warto skorzystać z tej usługi, gdyż od poprawności wykonania zbrojeń zależy stabilność i trwałość obiektu. Wykonane elementy z certyfikowanej stali trzeba jeszcze zainstalować i tę czynność też warto powierzyć specjalistom hurtowni.

Wszystkie działania świadczą o sprawności całej firmy, która stara się być w dużej mierze niezależna. Jest ona doskonale zorganizowana i warto jej polecić kompleksową usługę. Buduje  domy z materiałów zakupionych przez inwestora, ale na jego życzenie może też sama się o nie postarać, tym bardziej że zna hurtownie budowlane i ich ofertę.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna