WWW: https://artstructure.pl/
Dodano: 2021-01-23
Telefon: 730 525 787
Miejscowość: Poznań
Adres: Czwartaków 28
Kod pocztowy: 61-493

Źródła:
https://artstructure.pl/realizacje-mech

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Mech dekoracyjny na ścianę • http://artstructure.pl/


Renomowana pracownia Art Structure oferuje ciekawe aranżacje wnętrz mieszkań, apartamentów, restauracji, hoteli czy instytucji publicznych. Architekci wykorzystują podczas pracy wysokiej klasy tynki ozdobne, które pozwalają na stworzenie niezwykłych, ciekawych kompozycji oraz pięknych grafik na ścianach. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się w każdym miejscu, którego właściciel chce nadać mu niepowtarzalny, nowoczesny wygląd.

Firma działa w branży od lat i może się pochwalić dziesiątkami zadowolonych klientów. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszy się naturalny mech dekoracyjny na ścianę. Tego typu mech leśny nie wymaga żadnej pielęgnacji, naświetlania, podlewania czy podcinania, więc można go umieścić w miejscu zacienionym, bez okien. Ponadto zachowuje soczysty, zielony kolor przez długi czas. Z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym styl skandynawski, minimalistyczny. Dobrze komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami w kolorze białym lub odcieniu betonu. Stanowi również doskonałą alternatywę dla tzw. żywych ścian. Nadaje się idealnie do łazienki, kuchni, sypialni lub salonu. Jego miła, przyjemna w dotyku faktura z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Architekci mogą pokryć mchem całą ścianę lub stworzyć ciekawą kompozycję i połączyć go z ozdobnym tynkiem. Firma wykorzystuje mech w różnych odcieniach, więc łatwo dopasować go do kolorystyki danego pomieszczenia.

Specjaliści pracujący w pracowni przygotują profesjonalną wizualizację 3D i pomogą klientowi dobrać inne elementy wykończeniowe. Dzięki współpracy z artystami plastykami istnieje możliwość wykonania ciekawych grafik na ścianach. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Warto zaznaczyć, ze pracownicy posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające ich umiejętności.

Pracownia działa na terenie Poznania, ale świadczy swoje usługi również w innych regionach kraju. Wybór tego przedsiębiorstwa to gwarancja najwyższej jakości, przystępnych cen oraz szybkiej realizacji zamówienia.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna