WWW: https://duodenti.pl/
Dodano: 2020-10-21
Telefon: 695 214 166
Miejscowość: Poznań
Adres: Mateckiego 4A
Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://duodenti.pl/stomatologia-estetyczna/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Stomatologia estetyczna Poznań


Współczesna stomatologia jest na tyle rozwinięta, że nie tylko pozwala ratować nawet mocno zniszczone zęby, ale też nadawać im piękny wygląd. Śmiało można stwierdzić, że obecnie każdy może cieszyć się olśniewającym uśmiechem, niezależnie od stanu wyjściowego swoich zębów - nabytych czy wrodzonych niekorzystnych zmian. Oczywiście wymaga to pewnych nakładów finansowych, ale często mniejszych niż można się spodziewać, wiele też zależy od tego, jaką ofertę się wybierze oraz - oczywiście - jakie zabiegi chce się wykonać. Co ważne, często wybierać można korzystniejsze finansowo rozwiązania, w dodatku dogodniejsze.

Świetnym tego przykładem są licówki, które pozwalają pozbyć się wielu problemów z uzębieniem jednocześnie. Są to kompozytowe lub porcelanowe nakładki, które przykleja się na stałe na przednich powierzchniach zębów. Za ich pomocą można nadać zębom pożądany kolor, kształt, a nawet wymarzoną wielkość, usuwając takie problemy jak przebarwienia, nierówny kształt, nieatrakcyjną wielkość, dysproporcje, przerwy między zębami, a nawet lżejsze wady zgryzu. Zabieg ten więc z powodzeniem zastąpi wiele innych, jak wybielanie, prostowanie i szlifowanie, które zajęłyby dużo czasu i pochłonęły znacznie więcej pieniędzy.

W dodatku dobrze wykonane licówki prezentują się bardzo naturalnie. Wykonać je można między innymi, korzystając z oferty ze strony duodenti.pl, którą prezentuje gabinet stomatologii estetycznej w Poznaniu. Może on też zaproponować wiele innych zabiegów pacjentom zainteresowanym nadaniem swemu uśmiechowi piękniejszego wyglądu. W grę wchodzi na przykład zakładanie niewidocznych plomb, wybielanie zębów, wykonywanie uzupełnień protetycznych czy odbudowę startych brzegów siecznych, co przydaje się zwłaszcza osobom dojrzałym oraz mającym problem z bruksizmem, czyli zgrzytaniem zębami. Doświadczeni, posiadający rozległą wiedzę w tej dziedzinie dentyści są w stanie dopasować każdemu pacjentowi zabieg odpowiedni dla jego potrzeb oraz budżetu, co gwarantuje brak nadmiernych wydatków.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna