WWW: https://www.ekofiltr.pl/
Dodano: 2020-10-03
Telefon: 413727638
Miejscowość: Końskie
Adres: Pułaskiego 7
Kod pocztowy: 26-200

Źródła:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajace


Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Odpylanie powietrza


Zakłady przemysłowe i produkcyjne narażone są w dużej mierze na niekorzystne oddziaływanie pyłów. Stanowią one zagrożenie dla bieżącej produkcji, jak i dla bezpieczeństwa pracowników oraz maszyn, które znajdują się w danym miejscu. Odpowiedni system odpylania powinien gwarantować pracę w nadzorowanych warunkach. Nad jego prawidłowym funkcjonowaniem czuwa firma Eko Filtr, która od wielu lat obsługuje klientów na polskim rynku. 

Działalność prezentowanej firmy opiera się na kompleksowym tworzeniu systemów odpylania. Pierwszym etapem jest projekt całego urządzenia, które będzie pracowało na najwyższych obrotach przez całą dobę. Kolejnym punktem jest proces produkcyjny, który odbywa się w całości na terenie jednego zakładu. Dzięki temu czas tworzenia znacznie się skraca, a to pozwala szybciej rozpocząć proces montażu. Ten również jest wykonywany przez odpowiedni dział wykonawcy. Po zakończeniu prac montażowych współpraca z reguły nie wygasa, gdyż klienci korzystają z kolejnych usług proponowanych przez firmę z Końskich. 

Są to między innymi szeroko pojęte usługi serwisowe. Opierają się one na bieżących naprawach, ale nie brakuje też działań doradczych. Pracownicy zleceniobiorcy wykonują ponadto audyty filtrów i instalacji oraz przeprowadzają modernizację i rozbudowę istniejących instalacji. Odpylanie powietrza odbywa się za pośrednictwem doskonale dobranych urządzeń, które każdorazowo są sprawdzane przed montażem. Są wśród nich filtry najczęściej wykorzystywane w warunkach przemysłowych, jak na przykład filtry workowe FPK i FW, stanowiskowe i mechaniczne. 

Każdy projekt jest szczegółowo uzgadniany ze zlecającym. Prace są wykonywane przy analizie dyrektywy ATEX, która reguluje zasady bezpieczeństwa w strefach zagrożonych samozapłonem oraz wybuchem. Dzięki takiemu zaangażowaniu wszystkie dotychczasowe projekty zakończyły się pełnym sukcesem i są w dalszym ciągu wykorzystywane w procesach produkcyjnych. Czas niezbędny do wykonanie określonego systemu jest zależny od stopnia zaawansowania danego typu instalacji. w pobliżu

Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe

Kielce

PRD Fire Solutions

Skarżysko-Kamienna

techpro.pl

Kielce