WWW: https://modernomundo.pl/
Dodano: 2020-08-28
Telefon: 61 306-77-77
Miejscowość: Gądki
Adres: Firmowa 10
Kod pocztowy: 62-023

Źródła:
https://modernomundo.pl/oferta/nadrukifleksograficzne/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Drukarnia fleksograficzna


Nanoszenie grafiki na folię nie jest łatwym procesem. Czynność ta wymaga zarówno wiedzy i umiejętności od operatora, jak i dysponowania specjalnym sprzętem. Zlecenia tego typu można złożyć w firmie Moderno Mundo Sp.z o.o.  Cieszy się ona pozytywnymi opiniami dostępnymi w internecie. Kontrahenci, którzy korzystali z pomocy ekipy pracującej w tym przedsiębiorstwie, potwierdzają, że gwarantuje ona osiągnięcie wspaniałego efektu. Dzięki temu powstają profesjonalnie wykonane i atrakcyjne opakowania czy po prostu materiały promocyjne. Jest to drukarnia fleksograficzna z wieloletnim doświadczeniem w branży, która przygotowała szeroką ofertę. 

Zespół tworzą fachowcy od lat działający w branży poligraficznej. W katalogu usług znajduje się przede wszystkim wytwarzanie perswazyjnych opakowań, które wyróżniają dany produkt na tle innych i przyciągają wzrok potencjalnego klienta, a ich piękny wygląd zachęca do kupna właśnie tego artykułu. 

W przedsiębiorstwie zatrudnieni są nie tylko specjaliści od druku, ale także kreatywni graficy. Klienci mogą zatem na liczyć na przygotowanie przez nich projektu od podstaw. Fachowcy mogą zaproponować, jak ma wyglądać wzór. Stworzą go na podstawie charakteru danej firmy, profilu jej działalności, branży, w której działa oraz profilu potencjalnego klienta. Dzięki temu motyw, który ma zostać przeniesiony na folię, będzie spersonalizowany, a tym samym skuteczny w promowaniu marki. Wszelkie opracowane koncepcje konsultowane są ze zleceniodawcami, a proces produkcyjny następuje dopiero po akceptacji pomysłu. 

Olbrzymią zaletą jest stosowanie jednej z najtrwalszych technik, jaką jest fleksografia. Pozwala ona na robienie tzw. druku wypukłego, który idealnie pasuje do materiałów o nieregularnych i płaskich kształtach. Wykorzystuje się w nim szybkoschnące i elastyczne farby. Efekt jest niezwykle trwały, bo są one odporne zarówno na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, jak i uszkodzenia mechaniczne np. ścieranie itp. 

Możliwość współpracy przewidziana została dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców zarządzających dużymi koncernami czy prowadzącymi jednoosobowe działalności. 

 


w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna