WWW: https://chelm.yasumi.pl/
Dodano: 2020-02-24
Telefon: 695 88 88 98
Miejscowość: Chełm
Adres: Lwowska 79a
Kod pocztowy: 22-100

Źródła:
https://chelm.yasumi.pl/zabiegi/laserowe-usuwanie-tatuazu-i-makijazu-permanentnego/659

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zabiegi laserowe Chełm | Yasumi Chełm


Tatuaże są obecnie bardzo modnym sposobem na wyrażenie swojego stylu, wielu ludzi traktuje je jako nietuzinkową ozdobę. Coraz więcej osób z różnych grup społecznych decyduje się na nie, a kolorowe oraz wyraziste wzory, powoli ustępują miejsca minimalistycznym obrazkom.

Niektórzy wykonują je jednak pod wpływem impulsu, ich decyzja nie jest przemyślana, co skutkuje tym, że po latach starają się oni znaleźć sposób na ich skuteczne usunięcie. Pozbycie się niechcianego tatuażu jest jednak bardzo trudne, gdyż pigment wnika głęboko w skórę, sprawiając, że jest on trwałą ozdobą. Dla osób, którym zależy na skutecznym pozbyciu się niechcianego tatuażu, gabinet kosmetyczny Yasumi oferuje zabiegi laserowe w Chełmie. Wykorzystuje się do nich wysokiej jakości sprzęt, jakim jest laser neodymowo — yagonowy, którego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Metoda ta jest doskonałym sposobem na pozbycie się pigmentu znajdującego się w skórze, nie powoduje powikłań oraz blizn. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego urządzenia możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych tatuaży czarnych, szarych oraz grafitowych, jak i wzorów w kolorze czerwonym. Uzyskanie pożądanego efektu jest możliwe po poddaniu się serii zabiegów, ich długość zależna jest od rodzaju użytego pigmentu oraz głębokość jego wstrzyknięcia. Dzięki zabiegowi laserowemu pigment zostaje rozbity na cząsteczki, co umożliwia jego usunięcie. Sprawia to, że tatuaż z każdym zabiegiem staje się coraz mniej wyraźny. Nie powoduje on uszkodzenia skóry oraz powstawania blizn. Usuwanie tatuażu nie należy do zbyt bolesnych zabiegów, jednak możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego, dzięki czemu zabieg jest zdecydowanie bardziej komfortowy. W gabinecie tym istnieje także możliwość usunięcia makijażu permanentnego brwi, co jest szczególnie istotne w sytuacji, kiedy jest on niewłaściwie wykonany.

Delikatne strupki, większa wrażliwość skóry oraz zaczerwienienie i opuchlizna to efekty, jakie pojawiają się bezpośrednio po zabiegu usunięcia tatuażu. Objawy te jednak szybko znikają oraz nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.w pobliżu

Gabinet Medycyny Estetycznej

Lublin

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin

merg.pl

Gołaszyn