WWW: http://mecenas-pacewicz.pl/
Dodano: 2020-02-10
Telefon: +48 882 455 020
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Dworcowa 100
Kod pocztowy: 85-010

Źródła:
http://mecenas-pacewicz.pl/


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kancelaria radcowska Bydgoszcz | Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz


Prawo cywilne jest tą częścią prawa, która dotyczy każdego Polaka. Zajmuje się ona stosunkami pomiędzy podmiotami prawa prywatnego. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez założenia konta w banku lub zawarcia umowy z dostawcą Internetu. W przypadku pojawiających się wątpliwości co do zapisów umowy konieczne jest skorzystanie z porady prawnej. Dzięki temu możliwe będzie zabezpieczenie się na wypadek ewentualnych procesów sądowych i rozwiązanie sprawy polubownie.

Niejednokrotnie osoby zawierające umowę nie czytają jej zapisów. Prowadzi to do nerwowych sytuacji, kiedy druga strona umowy domaga się np. zapłaty dużej sumy pieniędzy w związku z zapisami w umowie. Wyłącznie wnikliwa analiza umowy jest w stanie pomóc w określeniu czy została ona zawarta zgodnie z obowiązującym prawem. Po wykonaniu tych czynności prawnik, wsłuchując się w opinię swojego klienta, ustala właściwą strategię postępowania, wybierając rozwiązanie sporu na drodze sądowej lub poprzez porozumienie stron. Kancelaria radcowska w Bydgoszczy stara się, by problemy klientów zostały jak najszybciej rozwiązane z pozytywnym skutkiem.

Zakres usług

Klienci biznesowi mogą skorzystać z oferty negocjowania kontraktów przez prawnika. Pomaga to w uzyskaniu jak najlepszych warunków każdej umowy, której zapisy będą korzystne dla klienta bydgoskiej kancelarii. Spotkanie z mecenas Pacewicz możliwe jest po uprzednim umówieniu się. Na stronie internetowej kancelarii znajdują się informacje na temat możliwych form kontaktu z prawnikiem. Siedziba kancelarii radcy prawnego znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Umożliwia to bezproblemowy dojazd zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską.

W skład oferowanych usług wchodzą m.in.:

• dochodzenie należności pieniężnych, które mogą powstać np. poprzez wyrok sądu,
• reprezentacja klienta w sprawach spadkowych (nabycie spadku oraz jego podział),
• wspieranie prawne konsumentów np. w zakresie ich uprawnień do reklamowania i zwrotu towaru,
• wchodzenie na drogę sądową w kwestiach związanych z odszkodowaniami,
• opiniowanie umów oraz porozumień.w pobliżu

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty

HT Polska

Grudziądz