WWW: https://ratajewski.com/
Dodano: 2020-01-29
Telefon: +48 694 079 562
Miejscowość: Rydzyna
Adres: Poniatowskiego 21
Kod pocztowy: 64-130

Źródła:
https://ratajewski.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Domy kanadyjskie nowoczesne


Gotowe drewniane domy szkieletowe cieszą się w Polsce sporym zainteresowaniem od lat 90. Tego typu budynki posiadają wiele zalet. Przede wszystkim realizacja budowy ich jest dużo szybsza od standardowych domów wznoszonych od podstaw. Nowoczesne domy kanadyjskie są również ekologiczne i energooszczędne, a do tego także tańsze. Zalet jest mnóstwo! Do tego drewniane domy zachwycają ponadczasowym designem, który trafia w gusta wielu osób. Drewniane konstrukcje mogą przyjmować różne formy, chociaż najczęściej spotkać się można z budynkami parterowymi.

Domy szkieletowe kupowane w firmie Ratajewski Domy Szkieletowe cechuje najwyższa jakość wykonania. Wszystkie domy z oferty tego producenta wykonywane są zawsze z najlepszych materiałów. Właśnie dlatego gotowe budynki są trwałe i spełniają idealnie swoją funkcję przez długie lata. Kanadyjskie domy zakupione od tej firmy nie tylko zachwycają estetyką, ale przede wszystkim funkcjonalnością.

Dom kanadyjski opiera się na płycie lub ścianie szkieletowej. Do fundamentu mocowany jest szkielet. Jest on skonstruowany w taki sposób, by bez problemu można było obić go deskami lub płytami OSB. Dopiero tak przygotowana konstrukcja jest gotowa do następnych etapów. Są nimi: nałożenie tynków, obicie ścian kartongipsami, a także uzbrojenie budynku w instalacje hydrauliczne, elektryczne. W następnym kroku możliwy jest montaż okien i drzwi.

Zaletą domków kanadyjskich bez wątpienia jest przemyślana izolacja termiczna. Izolacja ta charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przenikania ciepła. Tym samym tego typu domy dużo szybciej się ogrzewają niż domy murowane. Oznacza to sporą oszczędność na kosztach związanych z ogrzaniem wnętrza, które zazwyczaj nie są małe. Atutem są także materiały, z których tego typu domy są wykonane. Zastosowane drewno ma wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców. Budynki szkieletowe można wznosić bez względu na warunki atmosferyczne, a także to właśnie one nie wymagają dużych nakładów w przypadku remontu. Dużo łatwiej jest je zaaranżować i ewentualnie zmodyfikować niż domy murowane.

 

 

 w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

JLT Jadżyn Legal & Tax

Poznań