WWW: https://ratajewski.com/
Dodano: 2020-01-28
Telefon: +48 694 079 562
Miejscowość: Rydzyna
Adres: Poniatowskiego 21
Kod pocztowy: 64-130

Źródła:
https://ratajewski.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Najtańsze domy szkieletowe


Budowa domu to naprawdę spore zobowiązanie finansowe. Większość osób musi na ten cel zdecydować się na kredyt hipoteczny, który dodatkowo pociąga za sobą kolejne koszty. Dlatego warto zdecydować się na dom dobrej jakości, który jednak nie kosztuje fortunę.

Czy istnieją tanie domy?

Dom kojarzy się raczej z czymś bardzo drogim, na co zwykły człowiek nie zawsze może sobie pozwolić. Zazwyczaj jest to zobowiązanie liczące kilkaset tysięcy złotych, które trzeba spłacać przez 20 – 30 lat. Jednak istnieje możliwość nieco zmniejszyć to zobowiązanie, a w zamian dostać jeszcze wyjątkowy dom, niespotykany na co dzień, a bardzo dobrej jakości. Mowa o domach w technologii szkieletowej.

Najtańsze domy szkieletowe, to już koszt około stu tysięcy złotych, za średniej wielkości dom, wybudowany z dobrej jakości materiałów. Oczywiście nie mówimy tu o jego wyposażeniu, tylko o samej budowie. Oczywiście, im większy dom, tym więcej musimy wydać. Warto jednak mieć świadomość, że na domy murowane w podobnym standardzie i podobnej wielkości, średnio należy wydać nawet 15% więcej. Przy takich sumach, robi się z tego naprawdę ogromna kwota. Jeśli spojrzy się na to, ile można zaoszczędzić, na samych odsetkach zmniejszając koszt budowy domu o te 15%, to decyzja chyba sama nasuwa się na myśl. Ciekawe oferty budowy domów szkieletowych, dostrzec można na stronie firmy Ratajewski Domy Szkieletowe.

Najtańsze domy szkieletowe wcale nie są złej jakości. Coś, co jest tanie, nie zawsze musi być złe. Jeśli tylko wybierze się odpowiednią firmę budowlaną, która zna się na drewnie i na budowie w technologii szkieletowej, to można spać spokojnie, wiedząc, że cały projekt na pewno zostanie dopracowany.

W Polsce można poszczycić się wysokiej jakości drewnem, które tylko podnosi standard domów. Nadal jednak wykorzystując je, jest to tańsze rozwiązanie, niż budowa w technologii murowanej. Czasem warto zdecydować się na coś nowego i przekonać na własnej skórze, jak wiele korzyści to za sobą niesie. Do odważnych świat należy i właśnie to ludzie odważni, którzy decydują się na coś wyjątkowego, będą nagradzani. Pora więc zdecydować się na swój wyjątkowy, drewniany i tani dom.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

JLT Jadżyn Legal & Tax

Poznań