WWW: https://www.racoon.pl/
Dodano: 2019-12-28
Telefon: 22 828 41 03
Miejscowość: Warszawa
Adres: Szpitalna 5
Kod pocztowy: 00--03

Źródła:
http://www.racoon.pl/






Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz





Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Doczepiane włosy


Zachwycająca fryzura to idealne dopełnienie stylizacji. Włosy, które przyciągają spojrzenia, sprawiają, że ubrania schodzą na dalszy plan. Nie musi to być misternie wypracowane upięcie. Uznanie zyskują naturalne, lekkie fryzury. Zawsze warto zadbać, aby włosy były zdrowe, błyszczące, zadbane, świeże. To podstawa, którą niekiedy trudno uzyskać samemu. Ciekawą propozycją może być jednoczesne przedłużenie i zagęszczenie włosów za pomocą sprawdzonych metod. 

Doczepiane włosy dają możliwość uzyskania zniewalającego wyglądu ma wielkie wyjście, ślub, ale i na co dzień. Wszystko zależy od sposobu, jaki się wybierze i indywidualnych potrzeb klienta. Rezultaty są zdumiewające i choć raz warto pokusić się o zobaczenie się w lustrze w odmienionej wersji. Żadna inna metoda nie pozwoli posiadaczce boba w ciągu godziny przeistoczyć się we właścicielkę burzy 70 cm loków. Każda metamorfoza z doczepianymi kosmykami z pewnością nada fryzurze nowy, głębszy wymiar. 

Jak konkretnie tego dokonać? Poświęcić godzinę, usiąść na fotelu i zdać się na profesjonalistów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Firma Racoon to uznana firma, która zajmuje się specjalistycznym przedłużaniem włosów i innymi usługami z tym związanymi. W ofercie posiada włosy naturalne (słowiańskie, europejskie, standardowe) i syntetyczne.  Wszystkie oferowane włosy są wielokrotnie sortowane, a ich łuska jest ułożona w jednym kierunku. To sprawia, że lśnią i dobrze się układają. Stworzenie własnej linii kosmetyków dedykowanej wyłącznie włosom doczepianym, pozwala zadbać o klientów także po wyjściu z salonu. Możliwe jest odbycie zajęć w studium szkoleniowym, gdzie pod okiem fachowców można zdobyć wiedzę i umiejętności certyfikowanego stylisty. Poza sprzedażą prowadzony jest skup włosów, za przystępne wynagrodzenie. Naturalne włosy to, w kompetentnych rekach, cenny materiał, którym można się podzielić z innymi i przy tym zarobić. Salony współpracujące z firmą mogą liczyć na pełne wsparcie od szkolenia po polecenie najwyższej jakości włosów i produktów do stylizacji i pielęgnacji.

 

 



w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa