WWW: http://aztech24.pl/
Dodano: 2019-12-07
Telefon: +48 694 902 821
Miejscowość: Kędzierzyn Koźle
Adres: Powstańców 70
Kod pocztowy: 47-220

Źródła:
http://aztech24.pl/sprzedaz/kruszarki/kruszarka-walcowa


Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!AZTECH • Kruszarka do betonu


Firma AZTECH jako renomowany producent maszyn budowlanych ma do zaoferowania wysoce wydajne kruszarki walcowe, które nadają się do skruszania różnego rodzaju materiałów. Warto przyjrzeć się specyfice poszczególnych urządzeń, aby pod kątem parametrów dobrać najodpowiedniejszą pod profil działalności własnej firmy.

Niezawodne kruszarki do betonu

Kruszarki walcowe sprawdzają się bardzo dobrze w kategorii kruszarka do betonu, będąc często wybieranymi przez firmy budowlane. Urządzenia pozwalają na skruszenie materiału o frakcji w przedziale od 50 milimetrów do 80 milimetrów. To pozwala pozyskiwać produkty o granulacji od 1 milimetra do 40 milimetrów. Odpowiada za to nowocześnie zaprojektowany regulator szczeliny walców. Podczas gdy dwa poziome walce obracają się ku sobie, ich powierzchnia przystosowuje się do konkretnego materiału, jakim jest w tym przypadku beton. Zasada działania walców opiera się na tym, że jeden walec porusza się w łożyskach ruchomych, a drugi w nieruchomych. Dlatego beton nie przedostaje się do struktury walców i na pewno ich nie zniszczy.

Kruszarki wykorzystywane w przemyśle budowlanym

Oferowane kruszarki można wykorzystać w przemyśle budowlanym. Jako, że walce w każdej maszynie wykonane są z hartowanej, manganowej stali o grubości ścianki 8 centymetrów mogą skruszyć beton nawet wyjątkowo twardy. Każda kruszarka do betonu składa się z niezawodnych elementów:

  • układ smarowania łożysk walców;
  • łożyska podwójnie wzmocnione oraz uszczelnione;
  • układ automatycznego rozchylania walców w wypadku przeciążenia;
  • elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem silnika;
  • miękki start - opcja umożliwiająca zastosowanie wyłącznika elektrycznego trójkąt/gwiazda.

Przedsiębiorcy z branży budowlanej, a także właściciele firm rozbiórkowych mogą zdecydować się na zakup kruszarek walcowych przeznaczonych do rozdrabniania betonu. Nie będą mieć kłopotu z doborem odpowiedniej maszyny, ze względu na to, że na stronie producenta podane są wszystkie parametry i dokładny opis działania maszyn.

 w pobliżu

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle

HSI Sp. z o.o.

Opole

HSI Sp. z o.o.

Opole