WWW: https://advantis.pl/
Dodano: 2019-11-02
Telefon: 22 839 79 08
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wspomnień 18
Kod pocztowy: 04-860

Źródła:
https://advantis.pl/angielski-dla-firm-krakow-warszawa/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Angielski dla firm • Szkoła Językowa Advantis


W dzisiejszych czasach firmy często decydują się na poważny krok, jakim jest wyjście ze swoimi towarami, czy też usługami na różnego rodzaju rynki zagraniczne. Istnieją rozmaite możliwości w tym zakresie, niemniej jednak trzeba wziąć pod uwagę, że przy przedsięwzięciach o zasięgu międzynarodowym, bardzo istotne jest nieraz to, aby zatrudnione osoby były w stanie porozumiewać się w języku obcym. Właściciele przedsiębiorstw niejednokrotnie stawiają tutaj na kursy językowe. Jeśli chodzi o zajęcia dotyczące angielskiego dla firm, jednym z godnych polecenia podmiotów w tym zakresie jest niewątpliwie Advantis.

Umiejętności lingwistyczne mogą przydać się przy negocjacjach, ogólnych rozmowach, czy też obsłudze klienta, jeżeli w takich sytuacjach mamy akurat do czynienia z osobami obcojęzycznymi. Niejednokrotnie firmy organizują również szkolenia za granicą, czy też praca w nich polega na obracaniu się w międzynarodowym środowisku. Kompetencje językowe mogą zatem nieraz okazać się niezbędne przy wykonywaniu określonych zadań. Właśnie dlatego wiele firm postanawia zorganizować dla zatrudnionych przez siebie osób kursy językowe. Dużą popularnością cieszy się tutaj angielski, ponieważ używa się go w wielu rejonach świata i z jego pomocą można porozumieć się z naprawdę wieloma osobami.

Wspomniane wcześniej przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie kursy językowe dotyczące takich języków jak:

  • niemiecki
  • francuski
  • rosyjski
  • angielski

Istnieją tutaj zatem szerokie możliwości wyboru, jeśli chodzi o kierunek tematyczny, któremu poświęcone zostaną zajęcia w danej firmie. Nauka obejmować może język ogólny lub też specjalistyczny. Program kursu jest tutaj opracowywany bowiem pod kątem indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Zajęcia prowadzone są w grupach lub indywidualnie. Znaleźć tutaj można kursy o charakterze zdalnym, a także zajęcia z dojazdem do klienta na terenie Warszawy oraz Krakowa. Oba warianty mogą okazać się bardzo wygodne, a także atrakcyjne. Warto rozważyć wdrożenie do swojej strategii tego rodzaju opcji.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa

Racoon Polska

Warszawa