WWW: https://www.virago.sklep.pl/
Dodano: 2019-11-06
Telefon: (91) 488 26 72
Miejscowość: Szczecin
Adres: Krzywoustego 17
Kod pocztowy: 70-252

Źródła:
https://www.virago.sklep.pl/pierscionki-zareczynowe/pierscionki-z-szmaragdami

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Pierścionek ze szmaragdem


Jak wybrać najładniejszy pierścionek na zaręczyny? Z tej okazji niewątpliwie królują kamienie szlachetne. W sklepach można liczyć na tak szeroki wybór, że każdy znajdzie coś oryginalnego. Warto rozpocząć od przejrzenia katalogów jubilerskich.

Panowie, którzy nie interesują się biżuterią, często czują się zagubieni. Szmaragdy, rubiny, brylanty, szafiry... Wszystko to brzmi pięknie, ale co właściwie oznacza? Każdy model jest inny, a kamienie szlachetne mogą przybierać rozmaite kształty. Niekiedy komponują się ze złotem, a czasem ze srebrem. Podejmując decyzję, warto spojrzeć na:

  • jakość wykonania produktu, która nie powinna pozostawiać pola na żadne wątpliwości,
  • czystość brylantów, ilość kamieni oraz ich wielkość,
  • szacowaną wagę i próbę złota,
  • źródło pochodzenia produktu (biżuterię zaręczynową warto kupować w sklepach specjalistycznych, które zajmują się tematyką ślubną i mają w tej branży już duże doświadczenie),
  • możliwość wykonania spersonalizowanego graweru,
  • udzielaną przez sprzedawcę gwarancję i serwis biżuterii, który pomoże uporać się z ewentualnymi uszkodzeniami.

Pierścionek ze szmaragdem pięknie podkreśli zielone oczy, a szafiry niebieskie. Wielkość kamienia nie musi przesądzać o cenie biżuterii. Wiele zależy od jego jakości i sposobu obróbki. Wszelkie pytania najlepiej kierować do sprzedawcy, który powinien chętnie udzielić dodatkowych informacji.

Nie można także zapomnieć o odpowiednim opakowaniu prezentu. Piękny pierścionek wymaga odpowiedniej oprawy. Na szczęście każdy, kto decyduje się na zakupy u dobrego jubilera, nie musi się tym dodatkowo przejmować. Salony sprzedają biżuterię elegancko zapakowaną, którą od razu można wręczyć w formie prezentu. Przykładowy katalog polecany przez klientów dostępny jest na stronie internetowej pod linkiem virago.sklep.pl. Niekiedy kupno pierścionka jest wspólną decyzją. Jeśli ukochana zdecyduje się na samodzielny wybór biżuterii, warto jak najbardziej ją w tym wspierać i jej towarzyszyć. Sam moment zaręczyn wciąż może pozostać miłą niespodzianką i zostać opracowany w tajemnicy przed partnerką.w pobliżu

Galeria Stolarki

Szczecin

PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

Międzyzdroje

BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska

Szczecin