WWW: https://beautyart.pl/
Dodano: 2019-09-15
Telefon: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kurs makijażu Kraków - https://beautyart.pl/


Kraków to cudowne miasto, gdzie istnieje wiele firm skupiających się na reklamie, modelingu, telewizji, teatrze. W takich miejscach niezbędna jest osoba, która zadba o charakteryzację, makijaż, wizaż, stylizację. Dlatego oferta szkoły zawarta na stronie internetowej beautyart.pl z pewnością pomoże w rozwijaniu swoich umiejętności oraz zdobywaniu doświadczenia kosmetycznego. Kurs makijażu w Krakowie opiera się przede wszystkim na wspaniałych osobach, które prowadzą zajęcia. Podczas trwania spotkania wiedza merytoryczna miesza się z praktyczną, co pozwala zapewnić wszystkim zainteresowanym najlepsze możliwości nauczania.

Akademia jest prowadzona przez założyciela firmy, Panią Beatę Małachowską, która ukończyła renomowane szkoły zagraniczne, pracując jednocześnie jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL. Czerpanie informacji, wiedzy i doświadczenia od takiej osoby może przynieść pozytywne korzyści, które warto wykorzystać w późniejszej karierze wizażysty. Podczas zajęć pracuje się na bardzo dobrej jakości kosmetykach, co pozwala już od początku realizować swoją pasję w dostosowanym do tego miejscu. Warto również wspomnieć, że szkoła daje możliwość dalszego rozwoju i brania udziału w różnego rodzaju projektach jeszcze podczas nauki. Jest to nie lada wyzwanie, ale również wielka możliwość pokazania swojego talentu szerszemu gronu osób. Praktyki skupiają się na sesjach zdjęciowych, pokazach profesjonalnego makijażu lub eventach, gdzie zdobywa się niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Krakowskie biuro z pewnością przedstawi całość ofertową, dlatego warto je odwiedzić dla dowiedzenia się o szkoleniach makijażu, fryzjerskich, charakteryzacji. Każda z wymienionych profesji wymaga talentu, ale również i doświadczenia, które może zostać dostarczone przez polecaną akademię. Na oficjalnej stronie online można przejrzeć dotychczasowe, niektóre realizacje będące uwiecznione przez uczniów podczas zajęć. Można tam zauważyć niezwykłe połączenia kolorystyczne, jak i umiejętne wykorzystanie nietypowej urody modelki.w pobliżu

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa

Racoon Polska

Warszawa