WWW: https://s-time.pl
Dodano: 2024-01-10
Telefon: 734 830 996
Miejscowość: Szczawnica
Adres: Flisacka 24B
Kod pocztowy: 34-460

Źródła:
https://s-time.pl/elektroniczny-pomiar-czasu/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Elektroniczny pomiar czasu na zawodach — komu zlecić?


W wielu przypadkach o pozycji na podium w zawodach sportowych decydują milisekundy. Nic więc dziwnego, że organizatorzy tego typu wydarzeń szukają doświadczonej i sprawdzonej firmy, która zadba o dokładny pomiar czasu wszystkich zawodników. Wykorzystana technologia musi być niezawodna i niezwykle precyzyjna. 

Coraz częściej stosowany jest elektroniczny pomiar czasu, który sprawdzi się podczas organizacji m.in. biegów (przełajowych, ulicznych, górskich, maratonów), zawodów narciarskich, kolarskich oraz motosportów. Małopolska marka S-Time wykorzystuje dwa systemy — aktywny z dokładnością pomiaru do 0,004s przy 250km/h (sprawdzi się doskonale przy wyścigach samochodowych, motocrossowych oraz enduro), a także pasywny, który z kolei jest raczej przeznaczony do organizacji imprez masowych. Firmowy sprzęt pochodzi od renomowanych marek, takich jak FDS-TIMING, MICROGATE oraz Race Result.

Firma podchodzi indywidualnie do każdej współpracy, a cennik jest ustalany po określeniu zakresu świadczonych usług. Okazuje się bowiem, iż małopolska marka działa kompleksowo, zapewniając znacznie szersze wsparcie niż tylko sam pomiar czasu. Przedsiębiorstwo dysponuje platformą do rejestracji i e-płatności, a także podejmuje się przeprowadzenia wideotransmisji z wynikami live. Na firmowej stronie można znaleźć listę zawodów, które były oraz będą obsługiwane przez markę S-Time.

Ponadto w proponowanej ofercie dostępne są takie usługi dodatkowe jak:

  • wynajem telebimu, na którym będą prezentowane wyniki poszczególnych zawodników oraz reklamy sponsorów,
  • projektowanie i wydruk numerów startowych (firma wykorzystuje wodoodporny i trwały materiał Tyvek),
  • tworzenie plakatów promujących wydarzenie oraz postów w mediach społecznościowych,
  • wypożyczenie dmuchanej bramy z napisem „META”, podium oraz pistoletu startowego.

Współpraca z odpowiednim usługodawcą, który wykorzystuje precyzyjne i niezawodne systemy pomiarowe, zapewni przede wszystkim uczciwą rywalizację oraz wpłynie na renomę organizatora zawodów sportowych. w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój