WWW: https://plusmed.szczecin.pl
Dodano: 2023-12-10
Telefon: 606 996 299
Miejscowość: Szczecin
Adres: Ku Słońcu 23
Kod pocztowy: 71-073

Źródła:
https://plusmed.szczecin.pl/gabinet/gabinet-endokrynologiczny/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kiedy do endokrynologa w Szczecinie?


Zdrowie Polaków ogółem nie jest najlepsze. Wpływ na to ma wiele czynników, jak powszechna niezdrowa dieta czy niska świadomość na temat tego, jak dbać o zdrowie. Na pewno duża też jednak rola w dostępie do usług medycznych i opieki zdrowotnej. W sytuacji, kiedy kolejki do lekarzy, zwłaszcza specjalistów, są niezwykle długie, trudno jest zadbać o swoje zdrowie, na przykład konsultować wszystkie niepokojące objawy. Tymczasem nawet niepozorne zjawiska, jak choćby ciągłe uczucie zimna albo uderzenia gorąca, mogą oznaczać problemy ze zdrowiem. Często spotykane są na przykład zaburzenia gospodarki hormonalnej.

Takie problemy najczęściej kojarzone są z kobietami, choć oczywiście panowie także mają np. kłopoty z tarczycą. Przypadków jednak, w których konsultacja ze specjalistą od hormonów, czyli endokrynologiem, może być potrzebna, jest wiele. Ich liczne przykłady można znaleźć na stronie plusmed.szczecin.pl, należącej do prywatnej placówki medycznej. Na witrynie można też od razu umówić się do specjalisty - endokrynolog w Szczecinie ma krótkie terminy oczekiwania na konsultację, możliwe jest zatem niezwłoczne uzyskanie pomocy i potwierdzenie lub wykluczenie istniejących problemów. Bywają one zaś bardzo różne, zaburzenia w zakresie wydzielania hormonów powodowane są przez rozmaite czynniki i dają bardzo różne skutki. Są wśród nich takie negatywne zjawiska jak zahamowanie rozwoju i wzrostu w przypadku dzieci bądź młodzieży czy też problemy z płodnością - zwykle występujące u kobiet. Do specjalisty takiego często są też odsyłane panie mające problemy w zakresie miesiączkowania, gdyż endokrynolog ma znacznie szerszą wiedzę na temat hormonów, regulujących ten proces, niż ginekolog. Porada może być potrzebna nawet w przypadku nadmiernego wypadania włosów - bo i za to odpowiedzialne mogą być zaburzenia w gospodarce hormonalnej.

Często też z usług korzystają panie w okresie menopauzy, chcące wdrożyć hormonalną kurację, usuwającą takie objawy przekwitania jak uderzenia gorąca, drażliwość i bezsenność.w pobliżu

Galeria Stolarki

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

Międzyzdroje