WWW: https://adegis.com/
Dodano: 2023-11-21
Telefon: +48 32 440 22 10
Miejscowość: Wodzisław Śląski
Adres: Marklowicka 21D
Kod pocztowy: 44-300

Źródła:
https://adegis.com/katalog/producent/siemens?page=3


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakiej firmie warto zlecić serwis urządzeń np. marki Simens?


Inwestując w automatykę przemysłową, przedsiębiorcy oczekują bezawaryjności zakupionych systemów oraz opieki technicznej ze strony montujących je firm. Aby linie produkcyjne spełniały oczekiwania, powinny być starannie dopasowane do potrzeb i pochodzić od uznanych producentów. Decydując się na taką inwestycję, rozsądnie jest wybrać takiego kontrahenta, który współpracuje z najlepszymi wytwórcami podzespołów, ma wyspecjalizowaną kadrę serwisantów i ma bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych. Wówczas wezwany w razie awarii szybko usunie usterkę.

Od wielu lat działa na rynku śląskie przedsiębiorstwo mające szeroką ofertę w zakresie sprzedaży i naprawy urządzeń automatyki i elektroniki przemysłowej. Współpracuje ono z wieloma renomowanymi producentami, takimi np. jak JC- Electronics czy iba AG, których jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Służy fachowymi radami w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń dopasowanych do specyfiki działalności firmy oraz oczekiwań zleceniodawców. Współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami z całego świata, dlatego w swoich magazynach ma mnóstwo podzespołów i może zaopatrzyć danego klienta w dowolny sprzęt. Wiele informacji na temat tej firmy można znaleźć na stronie adegis.com, gdzie dostępne są również dane do kontaktu.

Decydując się na współpracę z tym przedsiębiorstwem, można mieć pewność, że jego specjaliści zrobią wszystko, aby:

  • utrzymać urządzenia w dobrym stanie,
  • zabezpieczyć ciągłość produkcji,
  • ograniczyć prawdopodobieństwo awarii skutkującej znacznymi stratami dla zakładu.

Jego klientami są różne zakłady produkcyjno-przemysłowe z terenu całego kraju. Oferuje ono bogaty zakres usług, w tym konserwację i naprawę części i podzespołów różnych producentów. Prowadzi między innymi serwis urządzeń Siemens. 

Firma ta chętnie wspiera swoich klientów w zakresie wprowadzania zaawansowanych procesów cyfrowych do ich zakładów, ale jej priorytetem jest zapobieganie niepotrzebnym przestojom. Dlatego oferuje ona ekspresową wymianę wyeksploatowanych części w liniach produkcyjnych.

Dysponuje nie tylko wszelkimi podzespołami do automatyki przemysłowej, ale też najnowocześniejszym systemem zbierającym i analizującym dane w całym procesie produkcyjnym. Jego wdrożenie pozwala podjąć odpowiednie działania, zanim nastąpi przerwa w produkcji, a także podejmować istotne decyzje na podstawie danych zebranych przez to rozwiązanie.

Zakres usług jest szerszy, dlatego, aby go poznać, warto odwiedzić stronę firmy.


w pobliżu

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice

SiApre

Dąbrowa Górnicza

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Stary Broniszew