WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-09-09
Telefon: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/zabiegi-geneo/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zabieg Geneo Pollogen - gdzie można wykonać w Koszalinie?


Skóra, zwłaszcza na twarzy, z wiekiem traci swoje właściwości, takie jak gęstość, gładkość czy koloryt. Aby cofnąć bądź zniwelować choć w pewnym stopniu niekorzystne zmiany, można stosować odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Jednym z nich jest Geneo Pollogen, który w Koszalinie wykonuje kadra salonu kosmetycznego ogłaszającego się na stronie internetowej magdalenamaluje.pl.

Pod podanym linkiem wskazano, w jaki sposób zabieg ten oddziałuje na skórę. Można spodziewać się efektu oczyszczenia twarzy z martwego naskórka, dotlenienia, spłycenia zmarszczek (także w tak problematycznych obszarach, jak strefa wokół oczu i ust, gdzie powstaje najwięcej zmian mimicznych), a także pozbycia się oznak zmęczenia. Kuracja jest trzystopniowa, za każdym razem używa się innej głowicy, prowadząc ją po lekko zwilżonej skórze, co zapewnia większy komfort dla klientki i pomaga uniknąć niechcianego zaczerwienienia po zabiegu.

Salon urody przyjmuje zapisy na Geneo Pollogen od kobiet w każdym wieku, choć jest to przede wszystkim ratunek dla pań, które borykają się z szarą cerą z widocznymi oznakami wieku w postaci zmarszczek i bruzd. Kuracja stanowi uzupełnienie codziennej pielęgnacji twarzy za pomocą preparatów złuszczających i nawilżających. Uzyskany efekt utrzymuje się przez długi czas, ale nie jest trwały, więc obsługa salonu zaleca jego ponowienie po pewnym okresie.

Zapisy na wizytę przyjmowane są telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub osobiście, pod adresem, ul. Wąwozowa 28 Koszalin. Rezultaty zabiegów można obserwować online, kadra salonu aktywnie działa w social mediach, publikując tam wiele treści dotyczących oferty oraz relacje klientek, które zdecydowały się z niej skorzystać. Zakres usług obejmuje nie tylko zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Obecnie istnieje też możliwość umówienia się na wykonanie okolicznościowego makijażu (w tym ślubnego), na miejscu w salonie bądź też w domu u klientki, w zależności od potrzeb. Cennik obejmujący poszczególne warianty zamieszczono online.w pobliżu

Galeria Stolarki

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

Międzyzdroje