WWW: https://klinikapotocki.com/
Dodano: 2023-09-04
Telefon: 55 234 68 76
Miejscowość: Braniewo
Adres: Botaniczna 11
Kod pocztowy: 14-500

Źródła:
https://klinikapotocki.com/uslugi/urologia/stulejka-w-znieczuleniu-miejscowym/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak wygląda operacja stulejki?


Panowie zwykle są bardzo czuli na punkcie swych miejsc intymnych i boją się wszelkich zabiegów przeprowadzanych w tych okolicach. Właściwie nie ma w tym niczego dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że są one silnie unerwione, a więc wrażliwe. Poza tym często istnieją obawy, że dane ingerencje mogą zaszkodzić funkcjom seksualnym. Jednak w większości przypadków z wykonaniem koniecznych procedur nie można zwlekać. Jednym z takich przypadków jest stulejka.

Dolegliwość ta często kojarzona jest z małymi chłopcami, u których zauważa się brak możliwości zsunięcia napletka, co wydaje się być spowodowane jego przyrośnięciem do żołędzi penisa, choć tak naprawdę chodzi o nadmierne zwężenie skóry. Warto jednak wiedzieć, że taka postać problemu, czyli stulejka wrodzona, nie jest jedynym możliwym scenariuszem. Istnieje jeszcze stulejka nabyta, która może pojawić się w każdym wieku, najczęściej na skutek niedostatecznej higieny, ale też infekcji czy ogólnych chorób organizmu, jak cukrzyca. Obie te sytuacje wymagają interwencji chirurgicznej. Operacja stulejki polega na nacięciu skóry napletka w taki sposób, by możliwe było jego zsuwanie. Kiedy zaś z jakichś powodów jest to niemożliwe, można przeprowadzić jego całkowite usunięcie, czyli obrzezanie. Szczegóły na ten temat znajdują się na stronie klinikapotocki.com, należącej do kliniki przeprowadzającej tego rodzaju zabiegi - w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Są one proponowane osobom w różnym wieku.

Istotne jest, by z przeprowadzeniem takiego zabiegu nie zwlekać. Jest on nieskomplikowany, zaś sama stulejka daje szereg dolegliwości na co dzień, zwłaszcza jeśli chodzi o niemożność zadbania o odpowiednią higienę, co może szybko doprowadzić do infekcji.w pobliżu

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"

Nowina

Marta Subda Design

Olsztyn

DRILL TEAM Odwierty

Gronowo Elbląskie