WWW: https://softman.pl/
Dodano: 2023-07-04
Telefon: 22 750 22 40
Miejscowość: Piaseczno
Adres: Okulickiego 5F
Kod pocztowy: 05-500

Źródła:
https://softman.pl/ewidencja-ip-box-kup-50/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Telepraca
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!W jakich firmach sprawdzi się elektroniczny system ewidencji pracy zdalnej?


Pracownicy wielu przedsiębiorstw korzystają z możliwości pracy zdalnej, więc kontrola nad ich działaniami może być utrudniona, Z tego powodu niektóre z firm decydują się na rozwiązania informatyczne pozwalające na ewidencjonowanie godzin pracy. Tego typu oprogramowanie tworzą wyspecjalizowani producenci dopasowujący program do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Od ponad 30 lat działa w tej branży firma ze strony softman.pl. W jej ofercie można znaleźć systemy przeznaczone do obsługi rozmaitych potrzeb. Jednym z nich jest elektroniczny system ewidencji pracy zdalnej i stacjonarnej, którego wdrożenie daje mnóstwo korzyści. Jako że wielu pracowników wykonujących zdalną pracę to twórcy, których dzieła kwalifikują się do ochrony przez prawo własności intelektualnych, system ten umożliwia skorzystanie z preferencyjnego opodatkowania CIT lub PIT. Dlatego jest to idealne rozwiązanie między innymi dla branży IT. Poza tym dzięki niemu m.in. można:

  • ocenić pracochłonność, gdyż w progamie przewidziano wiele pól do opisania prowadzonych działań,
  • przydzielić pracownika do określonego projektu, rezerwując mu czas konieczny na jego realizację,
  • dać możliwość kierownikom projektów zarządzania pracami,
  • kontrolować przebieg prac.

Oprogramowanie to można zintegrować z innymi, działającymi już w firmie systemami, takimi np. jak system kadrowo-płacowy i finansowo-księgowy. Jest też możliwość archiwizowania prac, co przydaje się nie tylko podczas audytów, ale też do wykorzystania w dalszym rozwoju firmy.

Schemat działanie systemu jest prosty. Każdy pracownik otrzymuje własny login, hasło, a także spersonalizowaną wersję ekranu SEP. Mogą mu też zostać przydzielone określone uprawnienia. Robi to administrator systemu, który może nadane funkcje nie tylko przydzielać, ale też je zmieniać lub ograniczać. Obowiązkiem pracownika jest podpisanie listy obecności lub zgłoszenie urlopu w tym programie. Dzięki temu można szybko sprawdzić, kto jest w pracy, gotowy do podjęcia działań. Oprogramowanie to ma również rejestrować czynności podlegające ewidencjonowaniu i rozliczeniom, a składające się na IP BOX. 

Aby system działał niezawodnie, konieczne jest jego prawidłowe wdrożenie. Tym również zajmą się specjaliści firmy sprzedającej system. Sprawują oni także pieczę nad jego nienagannym działaniem. Pragnąc zatem podnieść produktywność w firmie, warto skorzystać z takiej opcji.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa