WWW: https://www.lanwar.com.pl
Dodano: 2023-06-30
Telefon: 61 868 51 33
Miejscowość: Poznań
Adres: Cmentarna 22
Kod pocztowy: 60-176

Źródła:
https://www.lanwar.com.pl/kosmetyki.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szampon hotelowy i inne kosmetyki – co warto wiedzieć?


Kosmetyki w hotelach, nie tylko tych luksusowych, to dziś standard. Coraz więcej gości zwraca uwagę na ich skład i oczekuje najwyższej jakości, niezależnie, czy zatrzymują się na krótki, czy dłuższy pobyt. To duże wyzwanie dla właścicieli takich obiektów. Na rynku jest wiele produktów, które różnią się: formułą, właściwościami czy ceną. Co więc wybrać? Warto postawić na preparaty ekologiczne:

  • balsam do ciała – zawierający między innymi słodkie pomarańcze, wyciągi z kokosa i masło kakaowe,
  • krem do twarzy z algami morskimi,
  • żel pod prysznic, np. z migdałem i kokosem,
  • szampon hotelowy do pielęgnacji włosów – najpopularniejszy jest ten z ekstraktami z cytrusów i roślin korzennych odżywiających cebulki.

Znane marki coraz częściej oferują linie kosmetyków premium. Są one przeznaczone dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych, które proponują swoim klientom zabiegi odnowy biologicznej. Luksusowe preparaty podnoszą prestiż takich miejsc i sprawiają, że goście czują się tam komfortowo. Chętniej też wracają na kolejny pobyt czy polecają je znajomym.

Specjaliści podkreślają, że wybierając szampony, balsamy czy żele pod prysznic do obiektów użyteczności publicznej, należy postawić na te hipoalergiczne, które zostały przetestowane dermatologicznie i mogą być stosowane przez osoby z wrażliwą skórą skłonną do podrażnień.

Na stronie internetowej lanwar.com udostępniono spis marek kosmetyków, jakie powstały z myślą o branży hotelowej. Warto wymienić choćby:

  1. Algotherm – inspiracją dla powstania tej luksusowej linii był ocen i Riwiera Francuska.
  2. Azzaro – to piękne kompozycje zapachowe prosto znad Morza Śródziemnego.
  3. Damana – receptura kosmetyków bazuje na naturalnych wyciągach roślinnych. To przede wszystkim jaśmin, lawenda oraz owoce cytrusowe.
  4. Omnisens – początkowo preparaty były przeznaczone tylko dla ośrodków SPA i centrów odnowy biologicznej, ale coraz częściej można je spotkać w hotelach, i to nie tylko tych luksusowych.
  5. Amimo Kids – produkty o owocowym zapachu, stworzone specjalnie dla najmłodszych gości.


w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna