WWW: https://planeta-budowlana.pl/
Dodano: 2023-06-14
Telefon: 22 618 07 86
Miejscowość: Warszawa
Adres: Radzymińska 157
Kod pocztowy: 03-576

Źródła:
https://planeta-budowlana.pl/kategoria-produktu/producenci/eibenstock/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Eibenstock – co znajduje się w ofercie tej marki?


Niemiecki producent specjalizuje się w produkcji narzędzi elektrycznych i maszyn budowlanych. Marka Eibenstock oferuje szeroki wybór produktów, w tym wiertarki i młoty udarowe do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych. Mają one różne mocowanie i funkcje, aby sprostać różnym potrzebom użytkowników.

Przedsiębiorstwo produkuje również szlifierki kątowe do szlifowania, cięcia i obróbki różnych materiałów, takich jak metal, drewno czy kamień. Charakteryzują się one wytrzymałą konstrukcją i wysoką wydajnością. W ofercie producenta dostępne są także mieszarki do zapraw i farb, które zostały zaprojektowane tak, aby efektywnie mieszać kleje, zaprawy, farby czy masy szpachlowe. Kolejną propozycją w ofercie wytwórcy są odkurzacze przemysłowe wykorzystywane do zbierania pyłu i brudu na placach budowy lub w warsztatach. Dobrze usuwają one różne typy zanieczyszczeń, co pozwala znacząco przyspieszyć prace. Produkty od tej oraz wielu innych marek działających w branży budowlanej można znaleźć na stronie internetowej planeta-budowlana.pl. Są to wyroby przeznaczone dla osób ceniących sobie ergonomię i jakość wykonywanej pracy. Zapewniają one przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa. Warto zwrócić uwagę na takie narzędzia jak bruzdownica, szlifierka, mieszarka automatyczna oraz wiertnica wyposażona w diamentowe ostrza. Produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie. Zamawiający mają możliwość skorzystania z leasingu. Przedsiębiorstwo prowadzi również swój własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Podmiot zapewnia klientom profesjonalne doradztwo w wyborze urządzeń oraz materiałów budowlanych dostosowanych do ich potrzeb. Zajmuje się wypożyczaniem sprzętu z możliwością jego późniejszego zakupu wraz z rabatem. Firma organizuje szkolenia w największych miastach w Polsce. W ramach sesji szkoleniowych uczestnicy mogą zapoznać się z nowymi technologiami wykonywania prac wykończeniowych. To także dobra okazja na sprawdzenie oferty producentów chemii budowlanej. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych praktyków.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa