WWW: https://sanpi.eu
Dodano: 2023-05-30
Telefon:
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://sanpi.eu/wyroby-papierowe

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie zamówić wysokiej jakości wyroby papierowe?


Zarządcy obiektów użyteczności publicznej (urzędów, szpitali, galerii handlowych, zakładów pracy) oraz właściciele lokali usługowych powinni zapewnić pracownikom i użytkownikom stały dostęp do artykułów higienicznych. Mowa głównie o odpowiednim wyposażeniu ubikacji w papier toaletowy, środki myjące i dezynfekujące oraz ręczniki do osuszania dłoni. Podczas zamawiania hurtowych ilości tego rodzaju produktów, warto zwrócić uwagę na ich jakość oraz cenę. Kluczowe jest również przeznaczenie kupowanych wyrobów (m.in. w przemyśle przydadzą się znacznie bardziej wytrzymałe akcesoria papierowe, najlepiej składające się nawet z kilku warstw). 

Czym kierować się przy wyborze artykułów papierowych?

Dla większości klientów powinna liczyć się jakość zamawianego produktu. Warto także zasugerować się długością papieru, ręcznika czy czyściwa oraz rodzajem materiału zastosowanego podczas produkcji. Najczęściej producenci proponują ekologiczne wyroby papierowe wykonane z makulatury lub wytrzymałe i komfortowe w użyciu artykuły z celulozy. 

Łódzka firma Sanpi proponuje wysokiej jakości wyroby z papieru o szerokim zastosowaniu, które pochodzą od polskiego producenta LAMIX (jednego z liderów w branży, działającego na rynku od 1991 roku). W sklepie online można znaleźć produkty z następujących linii:

  • Ellis Professional (miękkie oraz chłonne wyroby wykonane w 100% z celulozy),
  • Ecoline (czyściwa, ręczniki, a także papier toaletowy powstałe z wykorzystaniem makulatury),
  • Cliver (produkty o wysokim stopniu wytrzymałości, kierowane głównie do właścicieli hal przemysłowych).

Warto również wspomnieć, że sprzedawca proponuje biodegradowalne środki czystości (kanadyjskiego producenta SWISH) znajdujące zastosowanie m.in. w obiektach noclegowych i gastronomicznych, zakładach przemysłowych czy placówkach medycznych. Oferta jest również kierowana do właścicieli profesjonalnych firm sprzątających. Sprzedawca przyjmuje zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Wszystkie dostawy są realizowane w krótkim czasie. 


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Bulgaria Street

Burgas

Bulgaria Street

Burgas