WWW: https://www.cbre.pl/
Dodano: 2023-05-23
Telefon:
Miejscowość: Kraków
Adres: Wielicka 28
Kod pocztowy: 30-552

Źródła:
https://www.cbre.pl/nieruchomosci

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy warto inwestować w nieruchomości komercyjne?


Nieruchomości to zdecydowanie ten sektor rynku, w którym można dobrze zarobić i dotyczy to różnego rodzaju podmiotów. Na inwestycje takie decydują się nie tylko firmy, na przykład wielkie przedsiębiorstwa deweloperskie, budujące całe osiedla mieszkaniowe, ale też prywatni nabywcy mieszkań, którzy kupują je, by następnie wynajmować. Nieruchomości na pewno jeszcze długo będą źródłem zarobku, w dodatku obecnie popyt zarówno na mieszkania do sprzedaży, jak i pod wynajem jest bardzo duży. Nie są to zaś wszystkie nieruchomości, jakie mogą generować zyski.

Czy zatem opłaca się inwestować w ten sektor rynku? Zdecydowanie tak, zarówno jeśli chodzi o wielkie przedsięwzięcia, jak i mniejsze, jednak szansa na sukces zależy od dobrego wybrania rodzaju nieruchomości oraz jej lokalizacji. Przed zakupem działki czy mieszkania trzeba zastanowić się, czy będą one w stanie odpowiednio spełniać swoją rolę i sprawdzać się w prowadzeniu danej nieruchomości. Przykładowo mieszkanie pod wynajem musi znajdować się w miejscu, gdzie zainteresowanie takimi nieruchomościami jest duże - nie może to być wieś, gdzie nie ma miejsc pracy i mieszka niewielu ludzi, zdecydowanie lepiej postawić na lokum w centrum dużego miasta, gdzie mieszkania potrzebują osoby przybywające do pracy czy studenci.

Są to oczywiste kwestie, jednak do czynienia można mieć też z o wiele bardziej skomplikowanymi dylematami, dlatego wiele podmiotów i osób chcących zainwestować w nieruchomości komercyjne decyduje się skorzystać z oferty firmy doradczej przedstawionej na stronie cbre.pl. Będzie to świetne rozwiązanie i gwarancja uniknięcia niepotrzebnego ryzyka zwłaszcza w przypadku wielkiego przedsięwzięcia - lepiej nie narażać się na straty dużych sum pieniędzy, w przypadku firm, jak i osób prywatnych.w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój