WWW: https://wildglass.pl
Dodano: 2023-04-16
Telefon: 690 104 220
Miejscowość: Radzewo
Adres: Bursztynowa 14
Kod pocztowy: 62-035

Źródła:
https://wildglass.pl/oferta/scianki-szklane/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szklane ścianki - z jaką firmą mieszkańcy Poznania nawiązują współpracę?


Ścianki produkowane ze szkła znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych. Są wykorzystywane w celu wydzielania poszczególnych stref, dlatego bywają umieszczane w nowoczesnych biurowcach. Nie przytłaczają pomieszczeń swoją obecnością i doświetlają je, dzięki czemu sprawdzają się zwłaszcza we wnętrzach o mniejszym metrażu. To świetna i niejednokrotnie tańsza alternatywa dla ścianek działowych, która prezentuje się efektownie i ma pozytywny wpływ na estetykę przestrzeni.

Zainteresowani inwestycją w opisywane konstrukcje mogą zajrzeć na witrynę wildglass.pl. Należy ona do doskonale zaopatrzonego przedsiębiorstwa, z którym kontaktują się między innymi mieszkańcy Poznania. Ścianki szklane, jakie zamawiają, to certyfikowane wyroby doskonałej jakości, które wyglądają bardzo nowocześnie. Występują w wersji przezroczystej, barwionej na dowolne odcienie oraz mlecznej, zwiększającej prywatność osób przebywających w pomieszczeniu. Są one do nabycia w wielu rozmiarach i konkurencyjnych cenach.

Szklane ścianki robią wrażenie na zaproszonych gościach i sprawiają, że pomieszczenia nie wydają się zbyt ciemne. Interesują się nimi osoby chcące podzielić wnętrze na poszczególne strefy, bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów. To łatwe w utrzymaniu w czystości konstrukcje, które można czyścić ściereczką oraz płynem przeznaczonym do szkła. Osadza się je przy użyciu łączników, dzięki czemu montaż nie sprawia większych problemów i nie wymaga zaopatrywania się w profesjonalne narzędzia.

Do produkcji ścianek wykorzystano szkło hartowane, odznaczające się większą trwałością w porównaniu do szkła zwykłego. Jest ono grube, a w razie stłuczenia nie rozpryskuje się na ostre kawałki, dlatego ryzyko skaleczenia się jest niewielkie. Na nabywców czekają konstrukcje zabudowane w systemie ramowym lub bezramowym. Pierwsze rozwiązanie wiąże się z użyciem aluminiowych profili, natomiast drugie wymaga zastosowania dodatkowych okuć. Wszystkie ścianki można w dowolnej chwili demontować i przenosić w inne miejsce.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna