WWW: https://doradztwo-podatkowe.net.pl
Dodano: 2023-04-11
Telefon: 793 424 422
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Długa 47
Kod pocztowy: 85-034

Źródła:
https://doradztwo-podatkowe.net.pl/cennik/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Doradztwo podatkowe - jaka jest cena takiej pomocy?


Bardzo trudno prowadzić i rozwijać swój biznes, bez pomocy ze strony doradcy podatkowego. Jest to osoba z wyższym wykształceniem, która ma pełną zdolność do czynności prawnych. Na bieżąco śledzi zmiany w zawiłych oraz często trudnych do zinterpretowania przepisach i realizuje zlecenia na rzecz przedsiębiorców, osób prywatnych, jak i takich, które dopiero planują założenie działalności. Dzięki wsparciu specjalisty dowiadują się, jaka forma prowadzenia biznesu będzie dla nich najlepsza oraz na jakie ulgi mogą liczyć. Proponuje on optymalne rozwiązania, dopasowane do charakteru działalności należącej do klienta i oferuje usługi doradcze, przyjmujące postać konsultacji online bądź odbywających się w siedzibie firmy.

Zainteresowani taką współpracą mogą skontaktować się z przedstawicielami Kancelarii Doradztwa Podatkowego Pawła Wysińskiego, zapewniającymi atrakcyjne ceny. Doradztwo podatkowe, jakie oferują, zmniejsza ryzyko działań niezgodnych z prawem, co wiązałoby się z utratą dobrego wizerunku przedsiębiorstwa, a niekiedy karami finansowymi. Przedstawiciele kancelarii współpracują z osobami planującymi sprzedaż lub restrukturyzację firmy oraz potrzebującymi wsparcia w interpretacjach podatkowych.

Klienci korzystają chętnie z pomocy w przygotowywaniu opinii oraz dokumentacji koncentrującej się na prawie podatkowym. Specjaliści sporządzają w ich imieniu deklaracje, prowadzą przeglądy podatkowe, zajmują się rozliczeniami i tworzą umowy cywilnoprawne bądź kontrakty handlowe. Mają kompetencje do reprezentowania ich przed organami podatkowymi oraz w trakcie zlecanych przez nie kontroli. Ponadto:

  • opiniują wzory gotowych umów,
  • biorą udział w negocjacjach z kontrahentami swoich klientów,
  • występują w roli protokolantów w trakcie zgromadzeń organów spółek.


w pobliżu

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty