WWW: https://wycenanieruchomosci-lubelskie.pl
Dodano: 2023-03-31
Telefon: 505 329 811
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://wycenanieruchomosci-lubelskie.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kim jest rzeczoznawca pomagający mieszkańcom Lublina?


Zadania zlecane rzeczoznawcom majątkowym koncentrują się między innymi na dokonywaniu różnego rodzaju wycen, sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu ekspertyz dla osób fizycznych, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji państwowych. Są to specjaliści wykonujący zawód zaufania publicznego, którzy dochowują tajemnicy i dbają o to, by wrażliwe dane nie dostawały się w niepowołane ręce. Każdy z nich ma wykształcenie wyższe, pełną zdolność do czynności prawnych, odbyte praktyki oraz uprawnienia do szacowania wartości lokali. Jednym z nich jest rzeczoznawca w Lublinie, będący założycielem witryny wycenanieruchomosci-lubelskie.pl. Osoba ta podejmuje się wyceny:

  • lokali użytkowych,
  • nieruchomości komercyjnych,
  • domków letniskowych,
  • domów mieszkalnych,
  • mieszkań.

Czynność ta jest złożonym procesem, polegającym między innymi na przygotowaniu operatu szacunkowego. Jest to dokument określający wartość nieruchomości, co przydaje się u osób planujących jej sprzedaż lub ubieganie się o kredyt hipoteczny w banku. Rzeczoznawca przeprowadza szczegółowe analizy rynku oraz aktualnie panujących trendów, co umożliwia tworzenie raportów oddawanych klientom. Podejmuje się opracowywania pism dla indywidualnych inwestorów oraz osób wynajmujących nieruchomości.

Rzeczoznawca bazuje na sprawdzonych metodach obliczeniowych. Jedną z nich jest metoda porównawcza, która, jak wskazuje nazwa, polega na porównaniu ze sobą poszczególnych lokali. W takiej sytuacji bierze się pod uwagę przede wszystkim ich metraż, liczbę pokoi, udogodnienia, rok budowy obiektów i lokalizację. Usługi specjalisty bywają niezbędne u członków rodziny dzielących spadek oraz klientów przygotowujących się do rozpraw sądowych i uczestniczących w postępowaniach podatkowych bądź skarbowych.


w pobliżu

Gabinet Medycyny Estetycznej

Lublin

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin

Yasumi Chełm

Chełm