WWW: https://wykonawcawprzetargu.pl/
Dodano: 2023-03-30
Telefon: 661 481 676
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Gdańska 89
Kod pocztowy: 85-022

Źródła:
https://wykonawcawprzetargu.pl/zamowienia-publiczne-lodz.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaki specjalista ds. zamówień publicznych działa na terenie województwa łódzkiego?


Procedura przetargowa obowiązuje wiele podmiotów prawnych, bez względu na to, w jakiej branży działają oraz z jakich źródeł są finansowane. Za nieprzestrzeganie zasad, jakie ustanowił polski ustawodawca, grożą poważne konsekwencje, przede wszystkim wysokie kary finansowe. Nie dziwi więc, że zarówno zamawiający, jak i wykonawcy przetargów poszukują wsparcia, które pozwoli im przeprowadzić przetarg zgodnie z wytycznymi.

Potrzebę pomocy podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą i budżetową w zakresie realizacji wymagań dotyczących zamówień publicznych dostrzega Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński. Jej kadra udziela porad w każdej sytuacji związanej z przetargiem, od przygotowania wniosku, poprzez udział w konkursie, aż po realizację. O świadczenie mogą ubiegać się też przedstawiciele, którzy mają wątpliwości, czy procedura zakupu, w założeniu zgodna z zapisem ustawy o zamówieniach publicznych, jest faktycznie przeprowadzana we właściwy sposób.

Kancelaria przyjmuje klientów z terenu całego kraju, choć zastrzega sobie, że priorytetowo traktuje podmioty mające swoją siedzibę w miastach lub okolicach, w których ma ona swoje biura. Obecnie prowadzi cztery punkty doradztwa prawnego. Przykładowo specjalista ds. zamówień publicznych obsługuje województwo łódzkie, gdyż jeden z jego adresów to ul. Sienkiewicza 85/87, lok.8, znajdujący się na terenie stolicy regionu. Pozostałe lokalizacje są umiejscowione w Warszawie (ul. Zygmunta Słomińskiego 7/203), Skierniewicach (ul. S. Rybickiego 8) i w Bydgoszczy (ul. Gdańska 89/1). 

Usługi świadczone przez kancelarię są płatne. Ich koszt jest zróżnicowany, ostateczną cenę radca prawny ustala po zapoznaniu się z dokumentacją sprawy oraz sytuacją klienta. Im wyższy stopień zaangażowania prawnika w pomoc, tym wysokość opłaty może wzrosnąć. Biuro przyjmuje w pierwszej kolejności przedstawicieli podmiotów, którzy dokonali wcześniej telefonicznej lub internetowej rezerwacji terminu spotkania. W przypadku, kiedy grafik nie przewiduje w danym dniu wizyt, istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia jurysty bez wcześniejszego ustalenia daty i godziny. Klient powinien dostarczyć podczas pierwszego kontaktu wszystkie dokumenty poświadczające przygotowania do przetargu i zreferować, jakie kroki zostały do tej pory podjęte na poszczególnych etapach.w pobliżu

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty