WWW: https://www.ewastudiownetrz.pl
Dodano: 2023-03-31
Telefon: 519 352 223
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://www.ewastudiownetrz.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaki architekt wnętrz z Krakowa podpowie, jak urządzić małe mieszkanie?


Nawet niewielkie mieszkanie może okazać się funkcjonalne i zarazem estetyczne, jeśli jego środek zostanie odpowiednio zaprojektowany. Koncepcję przemyślanego wystroju na kilkudziesięciu metrach kwadratowych jest w stanie przygotować Ewa Tarapata, pracująca na co dzień jako architekt wnętrz oraz dekorator. Jej studio działa z powodzeniem od wielu lat. Właścicielka ma za sobą mnóstwo udanych realizacji, co dokumentuje na swojej stronie internetowej, dostępnej pod adresem ewastudiownetrz.pl.

Zlecając projektantce przeprowadzenie aranżacji danej przestrzeni, klient może mieć pewność, że podejdzie ona do swoich zadań z pełnym zaangażowaniem. Pracuje z pasją, jednocześnie nie zapominając o przeznaczeniu pomieszczeń oraz uwzględnieniu indywidualnych wskazań zamawiającego, na przykład dotyczących zastosowania konkretnego rodzaju koloru lub wykończenia.

Realizacja usługi zaczyna się każdorazowo od spotkania ze zlecającym i poznania jego oczekiwań. Następnie pani architekt wnętrz z Krakowa przyjeżdża pod wskazany adres, aby dokonać oględzin, a także niezbędnych pomiarów. Kolejny krok to przygotowanie projektu w formie komputerowej symulacji. Starając się zapewnić klientowi możliwość wyboru najlepszych dla niego rozwiązań, autorka prezentacji przedstawia nie tylko jedną koncepcję, ale zwyczajowo co najmniej trzy, w zależności od możliwości aranżacji danej przestrzeni. 

Podejmując się urządzenia małego mieszkania, architekt stawia często na wielozadaniowe wyposażenie oszczędzające miejsce, dbając jednocześnie, by uniknąć niechcianego efektu zagracenia. Podczas swojej pracy chętnie łączy ze sobą kolory, faktury i wzory, co także wpływa na późniejsze postrzeganie pomieszczenia jako przytulnego, pozbawionego wrażenia wewnętrznego chaosu. Zastosowane zestawienia, nawet jeśli są uznawane za przeciwstawne, architekt dobiera w taki sposób, że całość prezentuje się spójnie i elegancko. 

Inspiracje do projektowania wnętrz właścicielka studia czerpie zarówno z panujących aktualnie trendów, jak i spuścizny pokoleń. Na życzenie klienta chętnie wplata w do wystroju pomieszczeń elementy dekoracyjne pochodzące z lokalnego folkloru, doceniając tym samym i przekazując przyszłym pokoleniom bogactwo kulturalne, które nadal jest mocno zakorzenione w tradycji południowej i południowo-zachodniej Polski. 


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Bulgaria Street

Burgas

Bulgaria Street

Burgas