WWW: https://noriet.pl/
Dodano: 2023-03-24
Telefon: 22 870 66 46
Miejscowość: Warszawa
Adres: Grochowska 217
Kod pocztowy: 04-077

Źródła:
https://noriet.pl/sprawy-rozwodowe-warszawa/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Adwokat rozwodowy w Warszawie - z jaką kancelarią można nawiązać współpracę?


Każde zakończenie związku małżeńskiego wiąże się z koniecznością wzięcia rozwodu. Wiele osób nie wie, jak wyglądają spotkania w sądzie oraz jak się do nich przygotować, dlatego część z nich podejmuje decyzję o rozpoczęciu współpracy z pełnomocnikiem. Może nim być adwokat rozwodowy w Warszawie z Kancelarii Prawa Rodzinnego Noriet, który uczestniczy w postępowaniach z orzekaniem o winie lub bez. Na rozwiązanie to decydują się pary niemogące dojść do porozumienia, u których zanikła więź duchowa, przez co nie widzą szans naprawienia relacji. Są to także osoby, które doświadczyły zdrady lub przemocy. Kancelaria, z jaką się kontaktują, zajmuje się formalnościami, co oznacza, że zainteresowani nie muszą wypełniać pozwów lub pozostałych dokumentów na własną rękę.

Adwokaci proponują konsultacje, mające miejsce z reguły przed wejściem na drogę sądową. Dają one szansę pozyskania informacji na temat przebiegu procesów oraz pytań, jakie mogą zostać zadane na sali rozpraw. Specjaliści wyjaśniają także, w jakich sytuacjach sądy nie orzekają rozwodu oraz na jakiej podstawie ustalają zasady opieki nad małoletnimi. Organizują też mediacje, podczas których poruszane są kwestie związane z podziałem wspólnego majątku u osób, które nie podpisały intercyzy. Składają się na niego między innymi nieruchomości, samochody czy sprzęty elektroniczne, takie jak komputery bądź telewizory.

Mediacje koncentrują się także na wysokości alimentów wypłacanych przez jednego z rodziców. Są to świadczenia pieniężne, dzięki którym najmłodsi mają zapewniony dostęp do opieki lekarskiej, różnego rodzaju zajęć rozwojowych, nowych ubrań czy pomocy naukowych. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie, po zapoznaniu się z sytuacją finansową byłego partnera oraz jego możliwościami zarobkowymi.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa