WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Dodano: 2023-03-17
Telefon: 601827771
Miejscowość: Białystok
Adres: Niska 3
Kod pocztowy: 15-666

Źródła:
https://maszyny-szwalnicze.pl/janome/709-janome-60507-stopki-5-lat-gwarancji-mega-zestaw-gratisow.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Maszyna na jubileusz - Janome Jubilee 60507


Branża szwalnicza nadal ma się w Polsce bardzo dobrze. O doposażenie prywatnych gospodarstw domowych oraz zarejestrowanych pracowni zajmujących się projektowaniem, szyciem lub przeróbkami ubrań dba firma TECHMASZ Cezary Kalinowski. To działające od wielu lat na polskim rynku przedsiębiorstwo, którego kadra stara się odpowiadać na rosnące potrzeby odbiorców. Oferta sprzedażowa jest na bieżąco uzupełniana o nowe modele maszyn do szycia. Zakupu można dokonać online, co znacznie ułatwia znalezienie sprzętu spełniającego oczekiwania nabywcy. Każdy proponowany produkt został dokładnie opisany. Specyfikacja techniczna jest dostępna na stronie sklepu, gotowa do zapoznania się z nią lub pobrania. Jeżeli klient ma dodatkowe pytania, swoją wiedzą i doświadczeniem służą pracownicy zajmujący się realizacją zamówień.

Firma zajmuje się dystrybucją urządzeń znanych marek, dzięki czemu może zapewnić o ich najwyższej jakości. Polecanym obecnie modelem jest Janome Jubilee 60507. Maszyna ta powstała w ramach świętowania 60 milionów wyprodukowanych sztuk przez jej producenta. Stanowi połączenie wielu lat doświadczeń oraz nowoczesnych technologii. Jej atutami są wielofunkcyjność, niewielki rozmiar, możliwość personalizacji oraz prostota obsługi. Z pewnością sprzęt ten znajdzie uznanie w oczach zarówno początkujących krawcowych i szwaczek, jak i osób, które szyją zarobkowo od dawna.

Dostawca zapewnia, że realizacja zamówień jest najszybsza z możliwych. Dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem magazynowym, gdzie część produktów jest przechowywana. Większość modeli dojeżdża prosto od producenta, dzięki czemu odbiorca ma pewność, że jest to towar fabrycznie nowy, posiadający gwarancję. Kadra zajmująca się wysyłką dba również, by zawartość przesyłki była odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. Nie ma wtedy obawy, że mniej odporne na wstrząsy elementy zostaną uszkodzone. 

W sklepie funkcjonuje stale rozbudowywany dział promocji. Dostawca zachęca do zapoznania się z udostępnionymi tam produktami osoby dysponujące ograniczonym budżetem. Można nabyć dzięki temu znacznie taniej maszyny do szycia wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, a także inne, przydatne akcesoria. Kwoty upustów sięgają nawet kilkuset złotych, co daje spore oszczędności nawet przy zakupie jedynie pojedynczego egzemplarza. w pobliżu

Telart Krzysztof Kalicki

Białystok

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska

Olmonty

PPH „GABO” J. Grabowski

Zwierki