WWW: https://pwubezpieczenia.pl
Dodano: 2023-02-24
Telefon: 535 755 503
Miejscowość: Lublin
Adres: Okrzei 2
Kod pocztowy: 20-128

Źródła:
https://pwubezpieczenia.pl/


Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Ubezpieczenie w Lublinie - na co mogą liczyć kierowcy?


Na polisy ubezpieczeniowe powstałe z myślą o kierowcach składają się ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Są oni zobowiązani do wykupienia OC, które zabezpiecza poszkodowanych, jakimi są piesi, rowerzyści bądź inny kierowcy, w razie różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, bo o nim mowa, sprawdza się nie tylko u właścicieli samochodów osobowych, ale też ciężarówek, busów, ciągników rolniczych oraz motocykli. Warto podkreślić, że jest ono niezbędne również w przypadku pojazdów, które zostały zarejestrowane, a na co dzień stoją nieużywane.

Kierowcy powinni zadbać o ciągłość, co oznacza, że przerwy między końcem terminu ważności podpisanych dokumentów a zawarciem nowej umowy jest niedopuszczalne. Osoby ignorujące taką konieczność muszą liczyć się z ryzykiem otrzymywania kar finansowych, wynoszących nawet kilka tysięcy złotych oraz obowiązkiem opłacania napraw, leczenia czy rehabilitacji w razie potrącenia pieszego lub innego kierowcy.

Polisy wymagają płacenia regularnych składek, o których można przeczytać więcej pod adresem pwubezpieczenia.pl. Prowadzi ją firma oferująca ubezpieczenie w Lublinie na atrakcyjnych warunkach, co sprawia, że zainteresowani nie przepłacają. OC, jakie wykupują, stanowi materialne zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń drogowych, dzięki czemu kierowcy nie martwią się finansowymi skutkami przewinień. Polisa ta powinna obowiązywać od chwili pierwszej rejestracji samochodu. Niektórzy decydują się także na nieobowiązkowe AC, czyli Autocasco, znajdujące zastosowanie w przypadku każdego pojazdu mechanicznego. Jest ono nieocenione w razie kradzieży auta lub rozmaitych sytuacji losowych, przykładowo powodowanych przez osoby trzecie.w pobliżu

Gabinet Medycyny Estetycznej

Lublin

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin

Yasumi Chełm

Chełm