WWW: https://grafenprofessional.eu/
Dodano: 2023-02-21
Telefon: 12 683 96 00
Miejscowość: Kraków
Adres: Kornela Makuszyńskiego 28
Kod pocztowy: 31-752

Źródła:
https://grafenprofessional.eu/produkty/pianka-ogniochronna/


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Która piana poliuretanowa wykazuje odporność na ogień?


Małe i duże przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i montażem okien, wykonywaniem konstrukcji szkieletowych czy dachowych, a także wielu innych specjalistów często szuka materiałów pozwalających na szybszą i wydajniejszą pracę. Powinny one także gwarantować wykonywanym elementom odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Warunki te spełnia wysokiej jakości chemia budowlana od renomowanych producentów.

Chcąc nabyć takie produkty, które nie sprawiają kłopotów podczas montażu i gwarantują zadowolenie klienta z wykonanych prac, warto rozejrzeć się w asortymencie producenta oferującego wyroby cechujące się uniwersalnością oraz doskonałą jakością. Firma ta specjalizuje się także w chemii motoryzacyjnej, której wiele artykułów znajduje także zastosowanie w różnych działach przemysłu. Przedsiębiorstwo to ma własne laboratorium, gdzie jej inżynierowie tworzą specjalistyczne preparaty testowane w trakcie produkcji. Każdy produkt opatrzony jest stosownym certyfikatem potwierdzającym spełnianie wymagań wszelkich norm.

Wśród jego wielu artykułów należących do chemii budowlanej jest wysokiej jakości, doskonale uszczelniająca piana poliuretanowa, cechująca się niepalnością. Jest to produkt jednokomponentowy, wykorzystywany jako piana montażowo-uszczelniająca, znajdująca zastosowanie w montażu:

  • futryn,
  • ościeżnic,
  • drzwi z PCV, drewna i aluminium,

a także w złączach dachowych, ściennych i stropowych. Doskonale nadaje się także do wypełnienia oraz izolowania przepustów kablowych i rurowych czy instalacji centralnego ogrzewania.

Produkt ten cechuje się wyjątkową przyczepnością do wszystkich materiałów budowlanych. Jest to piana zamkniętokomórkowa, odporna na promieniowanie UV, jak również na wysokie i niskie temperatury. Cechuje się niezawodnością i pewną elastycznością, dlatego może być także użyta do izolacji przestrzeni dylatacyjnych.

Więcej informacji na temat tego produktu, jak i wielu innych, cenionych przez krajowych i zagranicznych użytkowników, można znaleźć na stronie grafenprofessional.eu należącej do producenta.w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój