WWW: https://bizuu.pl/
Dodano: 2023-01-27
Telefon: +48 535 640 570
Miejscowość: Poznań
Adres: Piekary 12
Kod pocztowy: 61-823

Źródła:
https://bizuu.pl/collections/spodnice

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy spódnica midi z rozcięciem jest jeszcze modna?


Polskie kobiety zdecydowanie rzadziej noszą spódnice i sukienki niż spodnie, co łatwo można zauważyć, rozglądając się wokół siebie na ulicy. Zjawisko to jest szczególnie zauważalne w okresie jesieni i zimy, ponieważ w ciepłych miesiącach stroje takie są wybierane na pewno chętniej, co ma na celu zapewnienie sobie komfortu termicznego. Warto jednak sięgać po nie także w innych porach roku, tym bardziej że obecna moda dopuszcza wiele rozwiązań - można nosić na przykład letnie, zwiewne sukienki czy spódnice z grubymi swetrami, rajstopami i kozakami, zapewniając sobie ciekawy, modny i bardzo kobiecy oraz piękny wygląd.

A jakie spódnice są obecnie modne? Na pewno wybór takiego stroju sprawia więcej problemów niż zakup sukienki, ponieważ spódnice są wybierane jeszcze rzadziej. Jest to związane między innymi z dylematami kobiet, z czym je zestawiać, a także właśnie z niewiedzą, co jest na topie. Jak wiadomo, od kilku już sezonów najmodniejsza, w przypadku sukienek, jak i spódnic, jest długość maxi, z czego cieszą się zwłaszcza panie mające zastrzeżenia do swoich nóg. Wydaje się, że inne długości są mniej modne, ale czy na pewno? Zdecydowanie rzadziej obecnie można spotkać spódniczki mini, co jest związane między innymi z faktem, że teraz na topie jest naturalność, a także noszenie luźniejszych fasonów, podczas gdy miniówki zwykle są dopasowane i obcisłe, w dodatku nie zawsze można je wkładać ze względu na okoliczności. A jak to jest gdy chodzi o długość midi? Wydaje się ona idealnym kompromisem między spódnicą mini i maxi, tym bardziej że mini nie zawsze wypada założyć lub się tego chce, spódnice maxi zaś nie dla wszystkich pań są wygodne, poza tym nieraz bardziej kojarzą się z plażą niż na przykład miejskim stylem. Na pewno spódnica midi, na przykład z rozcięciem, będzie dobrym rozwiązaniem, tym bardziej że może przybierać różne wzory i fasony. Przekonać się o tym można, zaglądając na stronę bizuu.pl, gdzie też zaprezentowano podpowiedzi, z czym warto łączyć tego rodzaju spódnice. Okazuje się, że idealne będą nieoczywiste połączenia, jak sportowe buty wkładane do kobiecego stroju czy spódnica w kwiaty noszona z również mającą taki motyw bluzką.

Zaprezentowane produkty i zdjęcia na modelkach na pewno wiele kobiet zachęcą do takich zakupów. Warto wybrać tego rodzaju strój także z tego względu, że długość midi jest odpowiednia w różnych okolicznościach i tak naprawdę nie wychodzi z mody.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna