WWW: https://www.astel24.pl/
Dodano: 2023-01-22
Telefon: +48 502 626 984
Miejscowość: Warszawa
Adres: Żurawia 24a/10
Kod pocztowy: 00-515

Źródła:
https://www.astel24.pl/oferta/spawanie-swiatlowodow/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Spawanie światłowodu w atrakcyjnej cenie


Światłowód jest obecnie najczęściej stosowanym kablem internetowym. Zapewnia najszybszy i najbezpieczniejszy rodzaj połączenia, więc jest idealny do użytku domowego lub biznesowego. Jedynym problemem jest to, że kable światłowodowe są drogie w instalacji i wymagają specjalnego sprzętu do ich prawidłowego użytkowania. Dlatego warto skorzystać w tym zakresie z oferty sprawdzonego wykonawcy, który gwarantuje przy tym atrakcyjne ceny.

Kabel światłowodowy może osiągnąć prędkość do 10 Gb/s, natomiast kable miedziane są ograniczone do 1 Gb/s. Do tego wysyłane pakiety danych nie tracą prędkości, nawet przy pokonywaniu dużo odległości, ani nie są narażone na zakłócenia lub degradację sygnału. Światłowód ma również znacznie większą przepustowość niż kabel miedziany, co oznacza, że można szybciej pobierać dane, w tym filmiki i obrazy o wysokiej rozdzielczości. Przedsiębiorstwo ASTEL24 oferuje spawanie światłowodów w cenie przystępnej dla portfela. Realizuje zlecenia głównie na terenie Warszawy, a także w innych, dużych miastach Polski. Zajmuje się realizacją zarówno nowych inwestycji, jak i przeprowadza modernizację istniejących konstrukcji. Spawanie odbywa się przy użyciu metody termicznej lub mechanicznej. W pierwszym przypadku stosowana jest spawarka wytwarzająca łuk elektryczny. Do spawania mechanicznego wykorzystuje się z kolei specjalne obudowy, których zadaniem jest pozycjonowanie poszczególnych nitek w odpowiednim położeniu względem siebie.

W ofercie znajduje się również wiele innych usług, w tym projektowanie i montaż sieci telekomunikacyjnych, a także pomiar światłowodów. Na życzenie klienta przedsiębiorstwo przeprowadza również konserwację istniejących już sieci. Pracownicy firmy zapewniają profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej usługi. Warto skorzystać z ich profesjonalnego wsparcia. Klient otrzymuje gwarancję atrakcyjnej ceny, a także możliwość dostosowania sposobu realizacji zlecenia do indywidualnych oczekiwań. Wszystkie usługi zostały dokładnie opisane pod adresem internetowym.


w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa