WWW: https://frankowicze.net/
Dodano: 2023-01-17
Telefon:
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://frankowicze.net/wizytowki-kancelarie-frankowicze/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Odfrankowanie kredytu – na co zwrócić uwagę przy wyborze kancelarii?


Rynek kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich zatrząsł się w posadach w 2009 roku. To wtedy niespodziewanie dla wielu kredytobiorców szwajcarska waluta z poziomu poniżej 2 złote w sierpniu 2008 osiągnęła pułap ponad 3 złote w lutym 2009. Jesteś jedną z osób posiadających takie produkt finansowy? Sprawdź, jak przeprowadzić odfrankowanie kredytu i na co zwrócić uwagę wybierając kancelarię odpowiednią do tej procedury.

Odfrankowanie kredytu – kancelaria lokalna czy ogólnopolska?

Procesy sądowe w sprawach o odfrankowanie kredytów toczą się na terenie całej Polski od kilku lat. W niektórych przypadkach dochodzi do zawarcia ugody, w innych ostatecznie decyduje sąd. Wybierając kancelarię, która ma w twoim imieniu przeprowadzić takie postępowanie, należy zwrócić uwagę na jej zasięg. Im większy, tym lepszy. Dlaczego? Ze względu na doświadczenie zdobywane w różnych sytuacjach oraz przed wieloma sądami. Jeśli decydujesz się na odfrankowanie kredytu w kancelarii, która chwali się pozytywnymi wyrokami uzyskanymi dla swoich klientów na terenie całej Polski, będziesz mieć o wiele większą pewność co do załatwienia naszej sprawy szybko i skutecznie, niż w przypadku firmy działającej lokalnie i legitymującej się niezbyt obszernym doświadczeniem.

Odfrankowanie kredytu – kancelaria z doświadczeniem i specjalizacją to najlepszy wybór

Kwestia doświadczenia została już wspomniana wyżej i jest ona kluczowa w kontekście wyboru kancelarii. Warto jednak spojrzeć jeszcze na ilość specjalizacji pracowników danej firmy. W tym przypadku zasada jest odwrotna – im mniej, tym lepiej. Wynika to z faktu, iż im mniejszy zakres działania firmy prawniczej, tym bardziej jej członkowie będą skupieni na realizacji zadania, jakim jest odfrankowanie kredytu. Kancelaria, która posiada wielu prawników o różnych specjalizacjach, nie zapewni kompleksowej obsługi twojego wniosku. W krytycznej sytuacji może to doprowadzić do uzyskania negatywnego orzeczenia, bądź nie tak dobrego wyroku, jaki mogłaby wypracować grupa osób o jednej, konkretnej specjalizacji. Na stronie frankowicze.net możesz sprawdzić listę godnych zaufania kancelarii.


w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz