WWW: https://www.hairs.pl/
Dodano: 2023-01-27
Telefon: 618 338 707
Miejscowość: Poznań
Adres: 28 czerwca 1956 153
Kod pocztowy: 61-505

Źródła:
https://www.hairs.pl/karkowka-fryzjerska-barburys-by-sibel.html


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Karkówka fryzjerska – czym jest?


Żeby zacząć prowadzić swój własny salon fryzjerski, należy najpierw zakupić odpowiednie urządzenia oraz akcesoria. Powinnyone cechować się jak najwyższą jakością, aby służyły długo i dobrze sprawdzały się w poszczególnych pracach.

Jednym z niezbędnych narzędzi jest tak zwana karkówka fryzjerska. Korzystają z niej przede wszystkim te zakłady, które specjalizują się w strzyżeniu. Karkówka służy bowiem do odgarniania obciętych włosów. Wykorzystuje się ją po to, aby oczyścić skórę klienta już po wykonaniu zabiegu lub fryzury. W ofercie sklepu internetowego hairs.pl dostępny jest wysokiej jakości model akcesorium wykonany z odpornego na uszkodzenia nylonu. Wyrób jest łatwy w czyszczeniu, co pozwala utrzymać odpowiedni poziom higieny w zakładzie. Można przeprowadzać jego sterylizację w sterylizatorze. Produkt został stworzony przez sprawdzoną markę fryzjerską Barburys by Sibel. W ofercie sklepu do wyboru są również inne akcesoria, w tym szczotki, grzebienie, nożyczki, klipsy oraz pędzle. Zostały one stworzone w ten sposób, aby zapewnić maksymalny poziom wygody podczas użytkowania, a jednocześnie pozwolić na wykonywanie poszczególnych zadań w sposób szybki i dokładny. Dużym powodzeniem cieszą się specjalne grzebienie, które zapewniają bezbolesne rozczesywanie włosów, a także mogą służyć do masażu skóry głowy. Warto zapoznać się także z dużym wyborem kosmetyków, czyli szamponów, odżywek, ampułek oraz preparatów przeznaczonych do koloryzacji i stylizacji. Wśród nich nie brakuje środków pielęgnacyjnych przeznaczonych dla wegan. Zróżnicowanie oferty sprawia, że każdy zakład znajdzie zestaw preparatów dostosowanych do swoich potrzeb i budżetu. Podmiot zajmuje się również sprzedażą wyposażenia do salonu fryzjerskiego, w tym niezbędnych urządzeń oraz mebli. Na stronie można zakupić między innymi krzesła fryzjerskie, sterylizatory, lokówki, prostownice oraz wiele innych. Firma działa stacjonarnie w Poznaniu, jednak zajmuje się również sprzedażą internetową. W sklepie znajduje się specjalna zakładka z przecenionymi produktami.

Asortyment jest stale wzbogacony o nowe propozycje, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. W razie pytań pracownicy firmy służą również profesjonalnym doradztwem. Nawigacja na stronie jest niezwykle prosta, jako że wszystkie produkty zostały podzielone na odpowiednie kategorie.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna