WWW: https://adwokatmichalski.com/
Dodano: 2023-01-13
Telefon: 603121704
Miejscowość: Legnica
Adres: Adama Mickiewicza 1a
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://adwokatmichalski.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Usługi prawnicze na terenie Legnicy - pomoc przy rozwodzie


Rozwód dla większości par to sytuacja wywołująca mnóstwo emocji. Wiele osób, których związek się rozpadł, nie jest w stanie poradzić sobie z takim obciążeniem oraz zadbać zarówno o własne interesy, jak i zapewnić byt dzieciom. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy prawnika. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym jest on w stanie przygotować argumenty do przedstawienia zarówno podczas spotkań mediacyjnych, jak i stanowiących ważny dowód na sali sądowej i tym samym zapewnić swojemu klientowi niezbędne świadczenia.

Adwokat może pełnić też rolę reprezentanta strony. Działa w imieniu zlecającego oraz zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem. Ma możliwość wyegzekwowania środków finansowych w postaci alimentów i rozmaitych zapomóg, na wniosek swojego klienta składa też podanie o zakaz zbliżania się, jeśli powodem rozpadu małżeństwa była agresja fizyczna i psychiczna ze strony współmałżonka.

Poszukując realizatora usług prawniczych, mieszkańcy Legnicy mogą skorzystać z pomocy, jaką proponują pracownicy Kancelarii Adwokackiej Adwokat Maciej Michalski. Na liście świadczeń, jakich podejmuje się kadra, jest między innymi wsparcie w zakresie przeprowadzania rozwodu, a także towarzyszących mu ustaleń, między  innymi zapewnienie zaplecza materialnego dla małoletnich.

Kancelaria udostępnia dane kontaktowe na swojej stronie internetowej. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług wprowadzono system wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe na pomoc prawną, otworzono również filię w Polkowicach. Cennik niektórych świadczeń podano w sieci, choć pracownicy zastrzegają sobie też możliwość przedstawienia indywidualnego kosztorysu za realizacje poszczególnych zadań.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz