WWW: https://czppremium.pl/
Dodano: 2023-01-06
Telefon: 607 042 741
Miejscowość: Golub-Dobrzyń
Adres: Białkowo 39A
Kod pocztowy: 87-400

Źródła:
https://czppremium.pl/reczniki-zz/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Biały papier ZZ – dlaczego warto go kupić?


Jednorazowe ręczniki stanowią niezbędne wyposażenie każdej toalety publicznej. Chętnie wykorzystuje się je również w gospodarstwach domowych, zwłaszcza w okresie porządków świątecznych lub podczas remontu. Są one nie tylko wygodne, ale również niezwykle higieniczne w użyciu. Można zakupić je w różnorakich wersjach kolorystycznych.

Szukając sprawdzonego producenta różnych rodzajów papieru, poleca się zapoznać z ofertą Centrum Zaopatrzenia Papiernictwa. Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Wyspecjalizowała się w produkcji papieru toaletowego, materiału dla piskląt, ręczników kuchennych oraz jumbo rolli. Duży wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie propozycję dla siebie. Szczególnie chętnie kupowany jest biały papier ZZ, który swoją nazwę bierze od charakterystycznego kształtu. Jego poszczególne warstwy powstają z nakładających się na siebie listków papieru, które przypominają literę Z. Papier otrzymał atesty potwierdzające bezpieczeństwo jego użycia. Jest dostępny nie tylko w białym kolorze, ale również w wersji szarej i zielonej. Stanowi niezwykle ekologiczną alternatywę dla innych sposobów suszenia rąk. Można zamówić go w ofercie przygotowanej dla klientów detalicznych, a także dla tych, którzy chcą dokonać zakupów hurtowych.

Warto zapoznać się również z innymi produktami dostępnymi w asortymencie tego sprzedawcy. Należy do nich papier toaletowy pochodzący z makulatury lub wykonany z masy celulozowej, a także papier dla piskląt, który zapewnia zwierzętom lepsze warunki do rozwoju między innymi poprzez izolację termiczną. Chcąc dowiedzieć się więcej na temat właściwości poszczególnych wyrobów, wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa.


w pobliżu

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty