WWW: http://www.podocare-complex.pl/
Dodano: 2022-12-24
Telefon: 664086227
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Karłowicza 22
Kod pocztowy: 85-092

Źródła:
http://www.podocare-complex.pl/podologia/wrastajacy-paznokiec-zabieg

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak wygląda zabieg na wrastające paznokcie?


Wrastający paznokieć u stopy występuje wtedy, gdy paznokieć łączy się z tkanką palca. Może to być bolesne i trudne do leczenia, dlatego ważne jest, aby na problem reagować odpowiednio wcześnie. Istnieje wiele powodów, dla których może dojść do tego typu niechcianych zmian.

Przypadłość grozi głównie tym, którzy noszą zbyt ciasne buty lub zbyt krótko obcinają paznokcie. Możliwe jest również wrastanie paznokcia w wyniku infekcji grzybiczej. Ból przy wrastającym paznokciu wynika z nacisku wywieranego przez obuwie na palec u stopy. Dyskomfort pojawia się szczególnie często podczas poruszania się czy wykonywania ćwiczeń. Żeby leczyć schorzenie w domu, poleca się:

· używać pilnika, aby delikatnie piłować krawędź paznokcia. Pomoże to zapobiec jego wrastaniu w skórę.

· stosować pumeks do usuwania martwego naskórka. W ten sposób można usunąć stwardniałą skórę.

Jeśli dojdzie do wrastania paznokci, to nieleczone zmiany powinny zagoić się same w ciągu czterech tygodni. Gdy ból nie ustępuje lub staje się nie do zniesienia, na przykład z powodu infekcji, należy natychmiast udać się do specjalisty.

Szukając gabinetu, który oferuje rozmaite zabiegi podologiczne, warto zapoznać się z ofertą opisaną pod adresem podocare-complex.pl. W ofercie gabinetu znajduje się między innymi zabieg na wrastające paznokcie. Na samym początku terapii przeprowadzana jest dokładna diagnoza. Następnie specjalista stosuje metody, których celem jest zmniejszenie stanu zapalnego. Gdy infekcja zostanie wyeliminowana, czas na skorygowanie wzrostu płytki paznokcia, najczęściej przy użyciu specjalnej klamry. Jej noszenie nie powinno powodować dyskomfortu lub bólu. Pozbywanie się wrastającego paznokcia nie zajmuje dużo czasu. Klient nie musi również rezygnować z dotychczasowych czynności. Firma znajduje się w Bydgoszczy. Oferuje atrakcyjne ceny, a także szereg innych usług związanych z dbaniem o zdrowie i estetykę stóp. Korzysta z wysokiej jakości sprzętu, dzięki któremu zabiegi są przeprowadzane bezboleśnie i szybko.w pobliżu

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty