WWW: https://grandsenioroaza.pl/
Dodano: 2022-12-03
Telefon: 721 707 070
Miejscowość: Choceń
Adres: Ługowiska 1
Kod pocztowy: 87-850

Źródła:
https://grandsenioroaza.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Ekskluzywne domy spokojnej starości - co proponują?


Samodzielna opieka nad seniorem nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się to wydawać. Wymaga bowiem dysponowania dużą ilością wolnego czasu oraz siłą fizyczną, niezbędną między innymi u osób niepełnosprawnych. Z tego względu część rodzin podejmuje decyzję o nawiązaniu współpracy z prywatnymi domami opieki. Placówki tego typu zapewniają wszystko to, co niezbędne do komfortowego życia. Oddają do użytku w pełni umeblowane pokoje, które są regularnie sprzątane, sale przeznaczone do wspólnych zajęć, ogrody, a niekiedy przestronne tarasy, zachęcające do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Pensjonariusze mają zagwarantowaną całodobową opiekę. Nad ich bezpieczeństwem czuwa kadra, na którą składają się rehabilitanci czy pielęgniarki, podające zastrzyki lub leki w określonych porach. Personel pomaga w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak karmienie, ubieranie bądź przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych. Obiekty, w jakich przyjmowani są seniorzy, są wolne od stromych schodów czy wysokich progów, które mogłyby utrudniać poruszanie się o kulach czy na wózkach inwalidzkich.

Zainteresowani taką pomocą zaglądają chętnie na stronę grandsenioroaza.pl, należącej do ośrodka o dużej renomie. Nie wszystkie ekskluzywne domy spokojnej starości zapewniają tak kompleksową opiekę, jak ten. Pensjonariusze mogą liczyć na szereg zajęć dodatkowych, umilających wolny czas, rozwijających zainteresowania i pomagających utrzymać sprawność fizyczną bądź intelektualną. Część z nich korzysta także z zabiegów oferowanych przez rehabilitantów, które zmniejszają dolegliwości bólowe.

Na seniorów czekają kilkuosobowe pokoje z łazienkami i pełnym umeblowaniem, na które składa się między innymi wygodne łóżko, stolik nocny czy szafa na ubrania. Korzystają oni chętnie ze wspólnych stref rekreacji, dających możliwość obcowania z osobami w podobnym wieku, co sprawia, że nie czują się samotni. Placówka znajduje się w cichej okolicy, w której każdy czuje się dobrze. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, w tym kucharzy dbających o przygotowywanie smacznych oraz zbilansowanych posiłków.


w pobliżu

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty