WWW: https://inoplex.pl/
Dodano: 2022-11-17
Telefon: +48 22 460 54 30
Miejscowość: Warszawa
Adres: Przewodowa 40
Kod pocztowy: 04-874

Źródła:
https://inoplex.pl/produkty/laser

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Komu warto zlecić usługę wycinania laserowego w metalu?


Przedsiębiorcy potrzebujący różnych, starannie wykonanych i idealnie jednakowych elementów np. z metalu do dalszej produkcji często poszukują firm zewnętrznych, które świadczą tego typu usługi. Zwykle są to zakłady specjalizujące się w tego rodzaju działalności, ale też często takie, które same produkują różne artykuły, a mając wolne moce przerobowe, decydują się na współpracę z innymi kontrahentami. Przedsiębiorstwa takie mają nie tylko świetnych, doświadczonych fachowców, ale również doskonale wyposażony park maszynowy.

Jedną z takich firm, które pragną w pełni wykorzystać znajdujący się w ich parkach maszynowych nowoczesny sprzęt, jest Inoplex. Działa w branży od kilkunastu lat, dopasowując się do oczekiwań zleceniodawców. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów małej architektury miejskiej m.in. ze stali węglowej i nierdzewnej, dlatego zatrudnia specjalistów w dziedzinie obróbki metali. 

Przedsiębiorstwo to oferuje różnym kontrahentom wiele cennych usług, wśród których jest też wycinanie laserowe w metalu. Jest ono wyposażone w dwa innowacyjne i niezwykle precyzyjne lasery japońskiej marki Mitsubishi, jeden o mocy 4 kW pracujący w technologii Fiber, drugi 4,5 kW wykorzystujący technologię CO2. Oba cechują się doskonałą wydajnością i dokładnością cięcia nie tylko stali, ale też innych metali, w tym:

  • stali czarnej o grubości do 28 mm,
  • stali nierdzewnej do 20 mm,
  • aluminium do 15 mm,
  • mosiądzu do 12 mm
  • miedzi do 6 mm.

Decydując się na złożenie zamówienia właśnie w tej firmie można mieć pewność, że powierzone jej prace zostaną wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Wszystkie elementy będą się cechowały wyjątkowa powtarzalnością, gładkością i wysoką jakością krawędzi, które nie będą wymagały dalszej obróbki. Ponadto zlecenie zostanie wykonane zgodnie z terminem. Wykorzystanie wspomnianych technologii cięcia zagwarantuje również oszczędności na materiale.

Przedsiębiorstwo to pracuje w systemie zmianowym, dlatego wszystkie zlecenia wykonywane są błyskawicznie. Zatrudnieni w nim fachowcy podejmują się realizacji najtrudniejszych zamówień. Współpracują z kontrahentem na każdym etapie realizacji zlecenia, gdyż ich zadowolenie jest dla firmy priorytetem. Zakład zaprasza do jednorazowej, jak i dłuższej współpracy przedsiębiorców potrzebujących usług na najwyższym poziomie.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa