WWW: https://varimed.pl
Dodano: 2022-11-19
Telefon: 71 361 14 18
Miejscowość: Wrocław
Adres: Tadeusza Kościuszki 115
Kod pocztowy: 50-442

Źródła:
https://varimed.pl/gastroskopy-medyczne/


Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gastroskop – jakie jest jego zastosowanie?


Endoskop to urządzenie, na które składa się elastyczna rurka z lampą, kamerą i soczewką na jednym końcu. Specjaliści używają go do zaglądania do wnętrza ciała w poszukiwaniu przyczyn rozmaitych schorzeń, w tym między innymi chorób serca, raka lub infekcji. Może być on również wykorzystywany do sprawdzania naczyń krwionośnych i diagnozowania stanów takich jak astma lub cukrzyca. Istnieje wiele różnych rodzajów endoskopu, a jednym z nich jest gastroskop, stosowany do badań układu pokarmowego.

Gastroskopia to bardzo powszechna procedura wykonywana przez lekarzy do diagnozowania problemów z przewodem pokarmowym. Badanie polega na użyciu endoskopu do obejrzenia wnętrza żołądka i jelit. Dzięki temu lekarze mogą stwierdzić, czy w układzie pokarmowym występują jakiekolwiek niepokojące stany. Zabieg daje również możliwość usunięcia polipów lub pobrania próbki tkanki do dalszych badań. Gastroskop jest niezwykle przydatny w leczeniu problemów żołądkowych, takich jak wrzody, zapalenie i refluks. Pozwala lekarzom na obejrzenie chorych obszarów wewnątrz przewodu pokarmowego bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Szukając wysokiej jakości urządzenia do wykonywania gastroskopii, poleca się zapoznać z ofertą przedsiębiorstwa Varimed. Działa ono na polskim rynku od 1990 roku jako dystrybutor sprzętu Johnsons and Johnsons oraz Pentax Medical. W jego ofercie znajduje się gastroskop zapewniający wysoką wiarygodność przeprowadzanych badań. Jest to narzędzie łatwe w obsłudze, a także w późniejszej dezynfekcji. Nowoczesne gastroskopy są tworzone w ten sposób, aby ich użycie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta. W ofercie sprzedawcy znajdują się również inne rodzaje endoskopów, w tym urządzenia stosowane w badaniu płuc i gardła. Cały asortyment pochodzi od cenionych dostawców z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Oferta stale wzbogaca się o nowe propozycje, dlatego warto pozostać z nią na bieżąco. Przedsiębiorstwo zajmuje się także naprawą sprzętu medycznego w swoim punkcie w Lesznie. W tym celu wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne. Usuwania awarii podejmują się doświadczeni pracownicy, którzy każde zlecenie wykonują w sposób niezwykle staranny i terminowy. Chcąc dowiedzieć się więcej, wystarczy udać się na stronę internetową przedsiębiorstwa.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz