WWW: https://www.bipp-projekt.pl
Dodano: 2022-10-31
Telefon: 661 568 755
Miejscowość: Warszawa
Adres: Obrońców Tobruku 23a
Kod pocztowy: 01-494

Źródła:
https://www.bipp-projekt.pl/bmp-mieszarka-planetarna

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Mieszarki planetarne – czym powinny się charakteryzować?


Betoniarki i mieszarki nadają się do mieszania betonu. Mają duży zakres zastosowań i mogą być używane w wielu branżach. Czym powinny się cechować?

Idealny model mieszarki ma wysoką zdolność produkcyjną, krótki czas mieszania i niskie zużycie energii. Do tego zostawia niewiele materiału w zbiorniku mieszającym. Takie właśnie produkty są dostępne w ofercie sklepu internetowego działającego pod adresem bipp-projekt.pl. Oferuje on mieszarki planetarne pochodzące od sprawdzonych producentów. Wykorzystują one nowoczesne techniki mieszania i mogą być wykorzystywane do obróbki prefabrykatów betonowych suchych i twardych betonów, materiałów ogniotrwałych, szkła, ceramiki, a nawet chemikaliów. Duża uniwersalność sprawia, że tego typu urządzenie stanowi niezbędne wyposażenie dla każdej firmy budowlanej i remontowej. Minimalna pojemność wynosi 50 litrów, z kolei zdolności produkcyjne mogą wynieść nawet 240 m3 na godzinę. Każdy model został szczegółowo opisany pod względem technicznym pod wskazanym wcześniej adresem. Przenoszenie mocy jest przeprowadzone poprzez twardą powierzchnię przekładni. Za uruchamianie urządzenia odpowiada sprzęgło hydrokinetyczne, które umieszczono pomiędzy przekładnią i silnikiem. Jest ono odpowiedzialne za płynne włączanie mieszarki oraz utrzymanie standardowego tempa ruchu nawet przy dużym obciążeniu. Ramiona są wprawiane w ruch poprzez siłę napędową. Mieszanie odbywa się nie tylko obiegowo, ale również obrotowo, dzięki czemu proces jest dokładniejszy, a uzyskana materia – bardziej jednorodna. Tym samym można uniknąć również rozwarstwiania się materiałów, zwłaszcza tego, w którym występują kawałki o różnych rozmiarach i wadze. W mieszarce istnieje możliwość zainstalowania trzech klap serwisowych, które w trakcie wszelkich prac naprawczych lub konserwacyjnych powinny zostać otwarte. Dla większej wygody pracownika w mieszance umieszczono wziernik, poprzez który można obserwować pracę urządzenia bez konieczności jej przerywania.

W razie problemów z wyborem odpowiedniego rodzaju modele wystarczy skorzystać z doradztwa oferowanego przez pracowników przedsiębiorstwa. W asortymencie znajdują się również inne mieszarki do betonu oraz całe betoniarnie. Na stronie internetowej można zapoznać się z katalogiem oferowanych produktów z uwzględnieniem parametrów technicznych.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa