WWW: https://medami.pl/
Dodano: 2022-11-03
Telefon: 515 151 993
Miejscowość: Gdynia
Adres: Starowiejska 45
Kod pocztowy: 81-363

Źródła:
https://medami.pl/kardiologia/


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie mieszkańcy Gdańska mogą wykonać prywatnie echo serca?


Echokardiografia to nieinwazyjne, szybkie, bezpieczne i precyzyjne badanie, umożliwiające obserwowanie stanu serca i jego zastawek. Wykonuje się je za pomocą specjalnego urządzenia wykorzystującego fale ultradźwiękowe, dlatego często jest nazywane echem serca. Można je przeprowadzić, wykorzystując skierowanie od lekarza rodzinnego, jednak oczekiwanie na wizytę może być znacznie odwleczone w czasie. Przy dostrzegalnych problemach z układem krążenia lub w sytuacji, kiedy poprzedni pomiar miał miejsce dawno temu, można udać się do placówki prywatnej i umówić się na badanie prywatnie. Regularne kontrole są szczególnie zalecane osobom, które w swojej rodzinie miały przypadki nagłych chorób i zgonów spowodowanych nieprawidłową pracą serca.

Wspomniana diagnostyka może wyznaczyć sposób dalszego leczenia. Podczas analizy uzyskanego z echokardiografu wydruku łatwo zweryfikować, czy narząd pracuje prawidłowo, czy też nie. Wynik stanowi podstawę do wdrożenia odpowiednich działań profilaktycznych oraz lekoterapii. W szczególnych przypadkach jest sygnałem do podjęcia natychmiastowej interwencji lekarskiej, w tym wykonania operacji. 

Poszukując placówki medycznej, która wykonuje echo serca prywatnie, mieszkańcy Gdańska mogą skorzystać z opcji rejestracji wizyty, jaką udostępnia poradnia ogłaszająca się na stronie internetowej medami.pl. Na badania przyjmowani są pacjenci w każdym wieku, także dzieci. Gabinety zatrudnionych w centrum kardiologów są zlokalizowane w centrum miasta, można dojechać na miejsce zarówno samochodem prywatnym, jak i komunikacją miejską. Przed udaniem się na badanie należy zapoznać się z informacjami przedstawionymi online, dotyczącymi przygotowania się do echokardiografii. 

Pacjenci z przewlekłymi chorobami serca wymagającymi hospitalizacji domowej mogą skorzystać również z długoterminowej opieki pielęgniarskiej. Ceny za tego typu usługi zostały przedstawione pod podanym wcześniej linkiem. Do kosztów należy doliczyć kwotę za dojazd pielęgniarki pod wskazany adres.w pobliżu

Czerwona Skarbonka

Sopot

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

Gdynia

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

Gdynia