WWW: https://kamilamazurek.pl/
Dodano: 2022-09-20
Telefon: 575 900 888
Miejscowość: Wrocław
Adres: Międzyleska 2-4
Kod pocztowy: 50-514

Źródła:
https://kamilamazurek.pl/zabiegi/makijaz-permanentny/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Makija%C5%BC_permanentny
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Makijaż permanentny we Wrocławiu - ceny i inne informacje


Codzienne robienie make-upu zajmuje czas, dlatego coraz większa liczba kobiet rozważa udanie się na makijaż permanentny. I nic dziwnego, ponieważ jest to rozwiązanie wygodne i mające pozytywny wpływ na pewność siebie. Decydują się na nie osoby zapracowane oraz takie, które często wyjeżdżają. Dzięki niemu nie muszą brać ze sobą pomadek, tuszów i innych kosmetyków, zajmujących miejsce w walizce. Odpowiednio wykonany makijaż permanentny nadaje piękny kształt ustom, brwiom czy linii rzęs, a wszystko to w ciągu jednego spotkania w gabinecie. Taką możliwość daje firma Kamila Mazurek Permanent Make Up Artist. Funkcjonuje ona na rynku od dłuższego czasu i stosuje wyłącznie sprawdzone produkty od najlepszych producentów.

Do gabinetu udają się mieszkanki Wrocławia. Makijaż permanentny jest w cenie, na którą może pozwolić sobie wiele osób i bazuje na wykorzystywaniu naturalnych pigmentów, wolnych od toksycznych substancji. Znaczna część z nich utrzymuje się przez nawet 3 lata, choć wiele zależy tu od skóry klientek. W przeciwieństwie do tatuaży pigmenty są wprowadzane dość płytko, co sprawia, że nie są widoczne do końca życia. W tym przypadku panuje całkowita dowolność, co oznacza, że klientki decydują o stopniu naturalności makijażu, kształcie ust czy kolorze.

Pierwszym etapem jest wywiad, którego celem jest poznanie potrzeb klientek, wykluczenie przeciwwskazań oraz wykonanie tak zwanej próby uczuleniowej. Jeżeli skóra nie wykazuje niepożądanych objawów, wówczas można zapisać się na zabieg właściwy. Przed umieszczeniem pigmentów w skórze pracownicy tworzą proste wizualizacje, by poznać opinię klientek. Natomiast po uzyskaniu akceptacji, przystępują do działania. Najczęściej czynności tego typu trwają maksymalnie 2 godziny, choć wiele zależy od partii ciała oraz doświadczenia osoby przeprowadzającej zabiegi.

Metoda ta jest uznawana za bezpieczną, a ryzyko pojawiania się powikłań należy do rzadkości. Z biegiem czasu dochodzi do wyłuszczania pigmentu, co jest procesem całkowicie naturalnym i niemającym związku z wprowadzonymi pigmentami. Jest to efektem starzenia się skóry, stosowania domowych środków złuszczających, takich jak peelingi, chorób autoimmunologicznych czy zaburzeń hormonalnych. Makijaże są dopasowywane indywidualnie do potrzeb zainteresowanych, dzięki czemu prezentują się one estetycznie i podkreślają atuty ich urody.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz