WWW: https://proqual.pl/
Dodano: 2022-09-10
Telefon: +48713551808
Miejscowość: Wrocław
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238

Źródła:
https://proqual.pl/szkolenia/narzedzia-zarzadzania-jakoscia/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szkolenie
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szkolenia omawiające narzędzia jakościowe - gdzie się zapisać?


Zapotrzebowanie na szkolenia podnoszące kwalifikacje w zakresie kompetencji miękkich jest obecnie bardzo wysokie. Zarówno szeregowi pracownicy, jak i kadra zarządzająca dostrzegają korzyści, jakie można odnieść, stosując nowatorskie metody kierowania posiadanymi zasobami (ludzkimi, materiałowymi, wiedzą, technologiami). Poszukują na rynku ofert kursów spełniających ich oczekiwania, głównie pod kątem jakości i odpowiednio zrozumiałego przekazu.

Wiele osób stawia na szkolenia omawiające narzędzia jakościowe. Dają one konkretne informacje, w jaki sposób można poprawić poszczególne sektory w przedsiębiorstwie, wdrażając odpowiednie innowacje. Podstawową zasadą, jaką kierują się prowadzący takie spotkania, jest uświadomienie słuchaczom dostępnych dla nich możliwości, co często nie tylko poprawia efektywność krótkofalowo, ale zmienia sposób postrzegania działania danej organizacji w znacznie dłuższej perspektywie czasowej.

Same narzędzia, jakie można wykorzystać, by zintensyfikować proces zarządzania jakością, są zróżnicowane. Dlatego tak ważne jest, by wybrać szkolenie omawiające co najmniej kilka dostępnych obecnie możliwości. Propozycję kursów o bardzo szerokim spektrum tematycznym, prowadzonych przez doświadczonych i kompetentnych prowadzących, można znaleźć na stronie proqual.pl.

Udział w spotkaniu nie musi być wynikiem polecenia służbowego. Wykupienie miejsca lub dostępu (niektóre szkolenia są dostępne online) to możliwość podniesienia własnych kwalifikacji, którą warto potraktować jako dobrze przemyślaną inwestycję. Zdobyta wiedza  umiejętności z pewnością przydadzą się w codziennej pracy, bez względu na zajmowane stanowisko. Mogą też stanowić podstawę do ubiegania się o awans.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz