WWW: https://kancelaria-radel.pl/
Dodano: 2022-08-29
Telefon: 61 855 17 90
Miejscowość: Poznań
Adres: Młyńska 14a
Kod pocztowy: 61-730

Źródła:
https://kancelaria-radel.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Adwokat w Poznaniu od prawa cywilnego i spadkowego – jakie sprawy prowadzi?


Do zadań adwokata należy nie tylko udzielanie porad prawnych, ale także reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych czy w mediacjach. Prawnik sporządza w imieniu swego mocodawcy wszystkie pisma procesowe, pomaga zgromadzić niezbędną dokumentację i dba o dotrzymywanie terminów składania odwołań, apelacji czy wniosków. Ponadto przygotowuje też pozwy. Po zapoznaniu się ze sprawą udziela informacji na temat możliwych sposobów rozwiązania problemu, tak aby szukający porady prawnej miał pełen obraz sytuacji. W niektórych przypadkach bowiem udaje się uniknąć rozprawy sądowej.

Osoby chcące skorzystać z pomocy prawnika, jeszcze przed dokonaniem wyboru konkretnej kancelarii, powinny zweryfikować, w jakich obszarach prawa specjalizuje się dany adwokat. Rozwodami, ustalaniem opieki nad małoletnimi dziećmi czy uzyskiwaniem świadczeń alimentacyjnych zajmie się adwokat od prawa rodzinnego, zaś sporami między pracownikiem a pracodawcą – od prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Radla świadczy usługi prawne obejmujące prawo cywilne oraz spadkowe. Mogą się tam zatem zgłaszać klienci, których celem jest potwierdzenie nabycia spadku, chcący dokonać działu masy spadkowej czy wystąpić o zachowek. Dodatkowo prawnik prowadzi sprawy z zakresu windykacji należności – także w trybie polubownym, przedsądowym – oraz z zakresu prawa umów, obejmującego umowy najmu, darowizny czy sprzedaży. Można zlecić mu przeanalizowanie zapisów umowy pożyczkowej, leasingowej, a nawet umowy o dzieło, zlecenia czy o roboty budowlane.

Adwokat w Poznaniu specjalizujący się w prawie cywilnym udziela porad prawnych w kwestiach dotyczących również spraw majątkowych. Można mu powierzyć na przykład sprawy o zniesienie współwłasności, o stwierdzenie zasiedzenia czy o eksmisję. Co istotne, prawo cywilne obejmuje też prawo rzeczowe czy prawo zobowiązań. Klienci szukający pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowań także otrzymają potrzebne wsparcie. Do kancelarii mogą się zgłosić nie tylko osoby prywatne, ale też reprezentujące podmiot gospodarczy.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna